مدیریت شهری

تحلیف جایگزین مالکی نژاد درشورای شهرقم

درجلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر قم برگزارشد ؛

در پنجاه و سومین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر قم، مجید اخوان عضو جدید شورا سوگند یاد کرد و لایحه دوفوریتی در خصوص قطار شهری و تفریغ بودجه سال 1400 شهرداری بررسی شد.

به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، پنجاه و سومین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر قم روز دوشنبه با حضور دکتر سید مرتضی سقائیان نژاد شهردار قم و به ریاست حسین اسلامی و با حضور معاونین شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر قم در سالن جلسات شهید باکری برگزار شد.

در ابتدای این جلسه اخذ مجوز تفویض اختیار به مدیرکل حقوقی شهردار قم پس از تبادل‌نظر بین اعضای شورای شهر با اکثریت قاطع آرا تصویب شد.

رییس شورای اسلامی شهر قم در خلال بررسی این لایحه تاکید کرد که تفویض اختیار انجام‌شده منحصر به مدیرکل کنونی شهردار است و در آینده شورا می‌تواند رویه دیگری را دنبال کند.

در ادامه اعضای شورای شهر قم در خصوص نامه فرمانداری در اعتراض به مصوبه ۱۰۱۵ شورای اسلامی شهر قم با موضوع قرارداد منعقد شده با یکی از شهروندان نیز پس از توضیحات کمیسیون تخصصی شهرسازی و معماری، رأی بر اصرار به لایحه دادند.

روح‌الله امراللهی رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر قم در همین رابطه با اشاره به نامه فرمانداری در اعتراض به مصوبه ۱۰۱۵ شورای اسلامی شهر قم با موضوع قرارداد منعقد شده با یکی از شهروندان، تصریح کرد: شورای شهر در چنین توافقاتی تلاش می‌کند تا صرفه و صلاح شهروندان را موردتوجه داشته باشد.

گفتنی است در ادامه و با پیشنهاد رییس شورای شهر و با نظر موافق اعضاء، لایحه دوفوریتی در خصوص قطار شهری و همچنین تفریغ بودجه سال ۱۴۰۰ شهرداری به‌صورت غیرعلنی موردبررسی قرار گرفت.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/ivqf

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا