مدیریت شهری

تجهیز تاکسی‌های دو خط مهم شهر قم به کارت‌خوان

سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم خبرداد:

سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم از تجهیز 34 دستگاه تاکسی خط باجک به دستگاه کارت‌خوان خبر داد و گفت: در مرحله دوم تاکسی‌های خط میدان جانبازان به دستگاه کارت‌خوان مجهز می‌شوند و با توافقی که با یکی از شرکت‌ها انجام‌شده امیدواریم در 6 ماه دوم سال جاری اکثر تاکسی‌ها دستگاه کارت‌خوان در اختیارشان قرار گیرد.

به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری قم،علی نیک در گفت‌وگویی به اهمیت تجهیز تاکسی‌ها به دستگاه کارت‌خوان اشاره کرد و اظهار داشت: نبود پول نقد و استفاده شهروندان از کارت‌خوان مشکلاتی را در پرداخت کرایه نقدی تاکسی‌ها در سطح شهر ایجاد کرده است.

وی از تجهیز همه تاکسی‌های سطح شهر به دستگاه کارت‌خوان تا پایان سال خبر داد و افزود: در حال حاضر خط باجک با ۳۴ دستگاه به دستگاه کارت‌خوان مجهز شده و در مرحله بعد تاکسی‌های خطوط مجاور نیز مجهز می‌شوند.

سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم تأکید کرد: در مرحله دوم تاکسی‌های خط میدان جانبازان به دستگاه کارت‌خوان مجهز می‌شوند و با توافقی که با یکی از شرکت‌ها انجام‌شده امیدواریم در ۶ ماه دوم سال جاری اکثر تاکسی‌ها دستگاه کارت‌خوان در اختیارشان قرار گیرد.

وی در پایان با تأکید دوباره بر حذف پرداخت نقدی برای کرایه تاکسی‌ها خاطرنشان کرد: تلاش می‌کنیم هر چه سریع‌تر پرداخت نقدی در تاکسی‌ها حذف و این مشکل و چالش بین رانندگان و شهروندان حل شود.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/2679

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا