مدیریت شهری

برگزاری روزبازارها در گروی اجرای کامل پروتکل‌های بهداشتی

مدیر عامل سازمان میادین میوه وتره بار وساماندهی مشاغل شهرداری قم مطرح کرد:

مدیر عامل سازمان میادین میوه وتره بار وساماندهی مشاغل شهرداری قم گفت:جهت جلوگیری و مقابله با همه‌گیری سویه جدید ویروس کرونا، تمامی روزبازارهای تحت نظارت سازمان میادین، با اجرای دقیق تمهیدات پیشگیری و رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار خواهند شد.

به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری قم،علیرضا مظفری در گفت وگویی اظهار داشت:استفاده از ماسک، رعایت فاصله اجتماعی، ممانعت و جلوگیری از عرضه و فروش مواد فله و فاسدشدنی و همچنین عدم دریافت وجوه نقد و استفاده از دستگاه کارت‌خوان، از مواردی است که بایستی در زمان برگزاری روزبازارها اجرایی و در واقع برگزاری روزبازارها در ایام مختلف هفته در گروی اجرای کامل پروتکل‌های بهداشتی است.

وی افزود:سلامت آحاد جامعه از مهم‌ترین اولویت‌ها و سیاست‌های کاری سازمان میادین شهرداری قم بوده و نگرانی‌هایی از اینکه این بازارها به یکی از مکان‌های انتقال سویه جدید ویروس کرونا تبدیل شود، وجود دارد.

مظفری اضافه کرد: شکل‌گیری روزبازارها با هدف تسهیل دسترسی شهروندان به خرید و تأمین نیازهای هفتگی، در ایام مختلف هفته و با نظارت سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم به شرح ذیل برگزار می‌شود.

لازم به ذکر است،شنبه‌بازار بلوار تهرانی مقدم واقع در منطقه ۲، یکشنبه‌بازار واقع در بلوار کبیری و منطقه ۵، دوشنبه‌بازار جمهوری واقع در منطقه ۴ و دوشنبه‌بازار فاطمیه واقع در خیابان بعثت و منطقه ۶؛ سه‌شنبه‌بازار پردیسان واقع در منطقه ۸ و سه‌شنبه‌بازار همت واقع در منطقه ۶، پنجشنبه‌بازار نوقطار واقع در منطقه ۱، جمعه‌بازار بوستان جوان واقع در منطقه ۲ و جمعه‌بازار ظهور واقع در منطقه ۵.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/zzuw

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا