مدیریت شهری

بازدید کامل ایمنی از محل‌های اسکان و تکایا برای ایام اربعین

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم خبرداد:

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم از بازدید از تمام تکایا، حسینی‌ها و موکب‌ها خبر داد و گفت: بازدید از حرم مطهر، مسجد مقدس جمکران، حسینی‌ها و تکایا و همچنین موکب‌ها انجام‌شده و 52 آیتم در این بازدید و نظارت‌ها لحاظ شده است.

به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، عباس جعفری در جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی ستاد اربعین ۱۴۰۱ شهرداری قم، به لزوم حفظ ایمنی شهر اشاره کرد و اظهار داشت: تمام نیروهای سازمان آتش‌نشانی شهرداری قم آماده‌باش بوده و تمام مرخصی‌ها برای این ایام لغو شده است.

وی از بازدید از تمام تکایا، حسینیه‌ها و موکب‌ها خبر داد و افزود: بازدید از حرم مطهر، مسجد مقدس جمکران، حسینیه‌ها و تکایا و همچنین موکب‌ها انجام‌شده و ۵۲ آیتم در این بازدید و نظارت‌ها لحاظ شده است.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم تصریح کرد: در بازدید از مسجد مقدس جمکران و محل اسکان زائران خارجی، تمام نکات خطرآفرین احصا شده و حجم زیادی از عوامل حادثه‌خیز جمع‌آوری‌شده است.

وی همچنین از استقرار تجهیزات موتوری، خودرویی و دستگاهی در مسجد مقدس جمکران و پیرامون حرم مطهر خبر داد و ابراز کرد: تمام نیروهای داوطلب و رسمی سازمان برای روز اربعین و روزهای قبل از آن آماده بوده و محل استقرار نیروها در سطح شهر مشخص‌شده است.

جعفری، اعزام نیرو و خودرو به مرز مهران نیز مطرح کرد و گفت: با توجه به هماهنگی‌های انجام‌شده تعدادی خودرو و نیرو به موکب قم در مرز مهران نیز اعزام می‌شود.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/vstj

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا