مدیریت شهری

استقرار بیش از ۷۰۰۰ چادر مسافرتی در بوستان‌های قم

رئیس کمیته اسکان ستاد تسهیلات زائرین شهرداری قم عنوان کرد:

رئیس کمیته اسکان ستاد تسهیلات زائرین شهرداری قم گفت: در پنج بوستانی که به عنوان محل اسکان اضطراری زائرین و مسافرین در شهر آماده‌سازی شده، از هفدهم شهریورماه بیش از 7000 هزار چادر مسافرتی مستقر شده است.

به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری قم،پیام جوادیان با بیان اینکه کمپینگ‌های پنج‌گانه شهر قم به مناسبت حضور زائرین اربعین در شهر قم فعال شده‌اند اظهار کرد: با توجه به حجم بالای حضور زائرین اربعین در شهر مقدس قم، تدابیری اندیشیده شده تا بوستان‌هایی به عنوان کمپ زائر آماده‌سازی شده‌اند، برای اسکان موقت میزبان این زائرین باشند.

وی با تاکید بر اینکه این کمپینگ‌ها از نیمه شهریورماه پذیرای زائرین اربعین بوده‌اند خاطرنشان کرد: بوستان مهدی در منطقه یک، بوستان امام رضا(ع) در منطقه دو، بوستان فدک در منطقه سه، بوستان نیایش و نیاز در منطقه پنج و بوستان غدیر در منطقه هشت خدمات رسانی به زائرین در این ایام را بر عهده خواهند داشت.

رئیس کمیته اسکان ستاد تسهیلات زائرین شهرداری قم با اشاره به اینکه از هفدهم شهریورماه بیش از ۷ هزار چادر توسط زائرین اربعین حسینی در این پنج بوستان مستقر شده است گفت: این پذیرایی از زائرین تا ایام پس از اربعین حسینی نیز ادامه دارد.

وی تصریح کرد: امکاناتی از جمله سرویس بهداشتی، حمام، نمازخانه، زمین بازی کودکان، شهربازی، غرفه تامین مایحتاج زائرین و… در این بوستان‌ها ایجاد شده تا در زمان اسکان در این کمپ‌ها زائرین از حداکثر امکانات لازم برخوردار باشند.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/s4hc

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا