مدیریت شهری

از اجرای لوله‌گذاری آب خام تا تکمیل پیاده‌روسازی

مدیر منطقه شش شهرداری قم مطرح کرد:

مدیر منطقه شش شهرداری قم گفت: در بسیاری از شوراع اصلی منطقه لوله‌گذاری آب خام به پایان رسیده و در حال پیاده‌روسازی است.

به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، احمد ترکمن در گفت‌وگویی به اهمیت پیاده‌روسازی منطقه اشاره کرد و اظهار داشت: یکی از برنامه‌های مهم منطقه ۶ مباحث بهسازی پیاده‌روسازی است.

وی پیاده‌روسازی بلوار توحید را موردتوجه قرارداد و افزود: یک‌طرف بلوار توحید پیاده‌روسازی آن به‌صورت کامل انجام‌شده و اجرای طرف در دیگر بلوار در دستور کار قرارگرفته است.

مدیر منطقه ۶ شهرداری قم تصریح کرد: همچنین پیاده‌روسازی خیابان ۲۰ متری مطهری انجام‌شده و ادامه خیابان کشاورز نیز امسال انجام و کامل خواهد شد.

وی به اجرای لوله‌گذاری آب خام نیز اشاره کرد و گفت: یکی از کارهای مهم قبل از پیاده‌روسازی لوله‌گذاری برای آب خام است که در تمام‌مسیرها در حال اجرا بوده تا آبیاری باغچه‌های طولی با تانکر انجام نشود.

ترکمن از اجرای لوله‌گذاری خیابان سوم خرداد خبر داد و خاطرنشان کرد: لوله‌گذاری خیابان گنجوی، ۲۰ متری مطهری، خیابان سوم خرداد و امام‌زاده ابراهیم به‌صورت کامل انجام‌شده است.

وی در پایان با ابراز امیدواری از انجام پروژه‌های عمرانی منطقه در زمان‌بندی مشخص مطرح کرد: از همکاری شهروندان منطقه در اجرای عملیات عمرانی و پیاده‌روسازی شوارع اصلی سپاس گذاریم.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/qr2t

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا