مدیریت شهری

احداث فضای سبز ادامه بلوار جمهوری محدوده زیرگذر بلوار نور

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم خبرداد:

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم گفت: با توجه به عملیات عمرانی محدوده زیرگذر بلوار نور، عرصه رفیوژ میانی در دستور کار کاشت فضای سبز قرارگرفته است.

به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری، پیام جوادیان با اشاره به احداث فضای سبز ادامه بلوار جمهوری اسلامی در محدوده شهرداری منطقه دو گفت: با توجه به عملیات عمرانی محدوده زیرگذر بلوار نور، قسمتی از عرصه در رفیوژ میانی که قابلیت احداث فضای سبز داشت در دستور کار قرار گرفت.

به گفته وی، با توجه به اینکه عملیات عمرانی این پروژه در این قسمت بخش‌های پایانی خود را طی می‌کند با هماهنگی معاونت عمرانی شهرداری احداث فضای سبز در این محدوده در دستور کار قرارگرفته و طراحی کاشت انجام‌شده است.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم بیان کرد: با توجه به اینکه عرض رفیوژ میانی محدود بود تلاش شد با استفاده از گونه‌های خاص و ویژه و برداشت خاک به‌صورت کامل شاهد فضای سبز مطلوبی باشیم.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه در این قسمت پروژه عملیات عمرانی روزهای پایانی را طی می‌کند همزمان با اتمام عملیات عمرانی فضای سبز نیز تکمیل خواهد شد. در این مسیر از آبیاری تحت‌فشار استفاده‌شده است.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/j6z1

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا