مدیریت شهری

اجرای ۸۱ پروژه زیباسازی شهری در دو سال گذشته

سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری قم خبرداد:

مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز و سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری قم گفت: در دو سال گذشته 81 پروژه با اعتباری بالغ‌بر 170 میلیارد ریال پروژه زیباسازی در قم انجام‌شده است.
به گزارش پایگاه خبری ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری قم ، پیام جوادیان در جلسه کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر قم که با موضوع ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برگزار شد، اظهار داشت: در دو سال گذشته ۸۱ پروژه با اعتباری بالغ‌بر ۱۷۰ میلیارد ریال پروژه زیباسازی در قم انجام‌گرفته است.
مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز و سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری قم گفت: سازمان زیباسازی شهرداری قم طی دو سال گذشته ۱۰ پروژه نقش برجسته، ۱۶ پروژه دیوارنگاری، المان و آثار حجمی با ۱۵ پروژه، ۲۵ پروژه نورپردازی و ۱۵ پروژه زیباسازی را به اجرا درآورده است.
بهره‌برداری از بوستان یادمان شهدا تا پایان سال
وی با بیان اینکه بوستان یادمان شهدا در زمینی بالغ‌بر ۱۲۰ هزار متر مربع برای نخستین بار در ایران در حال احداث است تصریح کرد: در این بوستان به ازای هر شهید یک درخت قرآنی غرس شده و محوطه‌سازی آن نیز در حال انجام بوده که تلاش می‌شود این بوستان تا پایان سالجاری به بهره‌برداری برسد.
جوادیان ادامه داد: برگزاری کارگاه‌های هنری، طراحی سردیس سه بعدی شهید حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس، تبلیغات شهری، سفره هفت سین نوروزی با موضوع ایثار و شهادت و تابلوی بیت الشهدا از اقدامات برجسته این سازمان طی ماه‌های اخیر بوده است.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/hxca

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا