مدیریت شهری

اجرای اصلاح و بهسازی هندسی میدان مطهری

مدیر منطقه هفت شهرداری قم مطرح کرد:

مدیر منطقه هفت شهرداری قم از اصلاح و بهسازی هندسی میدان مطهری بااعتباری بالغ‌بر 10 میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، محمد رمضانی در گفت‌وگویی با تأکید بر لزوم بهسازی میدان مطهری به‌عنوان یکی از مسیرهای مهم هسته مرکزی شهر اظهار داشت: باوجود همه مشکلات و چالش‌هایی که برای بهسازی این محدوده شهر داشته‌ایم، بهسازی بخشی از میدان آغاز شد.

وی از اصلاح و بهسازی هندسی میدان مطهری خبر داد و افزود: اصلاح و بهسازی میدان مطهری حدفاصل خیابان خاکفرج و خیابان امیرکبیر یعنی از پل علیخانی تا پارکینگ موتورسیکلت را دربرگرفته و در حال انجام است.

مدیر منطقه هفت شهرداری قم اعتبار اجرای پروژه اصلاح و بهسازی هندسی میدان مطهری را عددی بالغ‌بر ۱۰ میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: جدول‌گذاری و موزاییک فرش مسیر در این پروژه تعریف‌شده و عملیات عمرانی آن با سرعت در حال اجرا است.

وی ادامه داد: عملیات احداث رفوژ وسط خیابان خاکفرج و جدول‌گذاری این خیابان نیز در ادامه پروژه اصلاح و بهسازی هندسی میدان مطهری بااعتباری بالغ‌بر ۱۰ میلیارد ریال به‌صورت هم‌زمان انجام می‌شود.

رمضانی در پایان تأکید کرد: مدیریت شهری برای ساماندهی میدان مطهری طرح و برنامه‌های جامع دارد اما باید تملک عرصه پروژه تمام شود تا عملیات عمرانی آن به‌صورت گسترده آغاز شود.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/e4rt

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا