مدیریت شهری

آمادگی و تجهیز پارکینگ‌های قم برای شب‌های قدر

مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم مطرح کرد:

مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم گفت: پارکینگ‌های عمومی و تحت نظارت سازمان ترافیک در شب‌های قدر با تمام ظرفیت و امکانات موجود، میزبان شب‌زنده‌داران و عزاداران خواهد بود.
به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری ،حسین شعبان‌زاده با اعلام آمادگی کامل ارائه خدمات پارکینگی در شب‌های مبارک قدر، از بروز رسانی تجهیزات و بهره‌برداری از حداکثر ظرفیت در این خصوص خبر داد.
مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم گفت: در شب‌های قدر با توجه به نیاز پارکینگی در شهر، بخصوص در اطراف حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه (س)، پیش‌بینی‌شده که از حداکثر ظرفیت پارکینگی استفاده شود تا شاهد کمترین میزان از توقف کنار معبر و همچنین حجم ترافیک و تردد در معابر اصلی باشیم و عزاداران بدون دغدغه و در کوتاه‌ترین زمان و مسافت موجود بتوانند از بهره‌های معنوی این شب‌ها استفاده نمایند.

خدمات‌رسانی در 2 پارکینگ بزرگ با نصب سامانه‌های پلاک خوان
به گفته وی، اجرای طرح هوشمند پلاک خوان در دو پارکینگ اصلی هسته مرکزی شهر یعنی پارکینگ طبقاتی زائر و پارکینگ ضلع شرقی حرم مطهر نصب‌شده که فرایند ورود و پذیرش خودروها را با سرعت بیشتری انجام می‌دهد و از خطاهای احتمالی انسانی در میزان محاسبه نرخ پارکینگ‌ها تا حد زیادی جلوگیری می‌کند.
گفتنی است رفع نقص آسانسورهای پارکینگ طبقاتی، نظافت و خدمات‌رسانی سرویس‌های بهداشتی، نظافت سطح پارکینگ‌ها، حضور مستمر ناظرین و پاسخگویی به انتقادات مردمی ثبت‌شده در سامانه 137 در کوتاه‌ترین زمان ممکن از سایر اقداماتی است که در جهت میزبانی در شب‌های قدر در دستور کار سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم در پارکینگ‌های عمومی سطح شهر قرار دارد.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/coer

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا