ورزش

کمبود تجهیزات معضل اصلی ورزشکاران است

رئیس هیات انجمن‌های ورزشی استان قم:

رئیس هیات انجمن‌های ورزشی قم توجه مسئولان به مشکل‌های ورزشکاران استان را ضروری دانست وگفت: درحال حاضر تهیه وسایل و سخت‌افزار مورد نیاز رشته‌های ورزشی، از مهمترین مشکلات ورزشکاران قمی می‌باشد.

به گزارش ندای قم ،سعید توکلی در گفت‌وگویی افزود: وسایل مربوط به رشته‌های انجمن هیات‌های ورزشی مانند بیسبال و راگبی عمدتا وارداتی هستند لذا خرید آنها در توان اهالی ورزش نیست.

وی اظهار داشت:‌ تهیه وسایل ورزشی از عهده هیات خارج است، از این رو مسئولان باید ما را در این زمینه مساعدت کنند.

توکلی همچنین با ذکر این نکته که در سطح کلان اکثر تیم‌های ورزشی استان همین مشکل را دارند گفت: نداشتن یک زمین تمرینی مناسب از دیگر مشکلات هست، چرا که ما هیاتی هستیم، که بالغ بر ۲۰ رشته را تحت پوشش داریم و از نظر تعدد رشته ورزشی بزرگترین هیات به شمار می‌آییم.

وی با تاکید بر اینکه در کنار همه مشکلات، نداشتن بودجه از دغدغه‌های جدی ماست، گفت: ۷۰ درصد هزینه‌های هیات از طریق اداره‌کل ورزش و جوانان و فدراسیون تامین می‌شود، اما با این حال کافی نیست، از این رو نیاز است، حمایت‌های بیشتری را انجام دهند.

رئیس انجمن‌های ورزشی قم با اشاره به اینکه بیش از ۷۰۰ ورزشکار این هیات تحت پوشش بیمه قرار دارند یادآور شد: هیچ ورزشکاری بدون بیمه امکان فعالیت ورزشی ندارد.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/sa4c

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا