ورزش

غیاثی: از آبروی فوتسال قم دفاع می‌کنیم

سرمربی نماینده لیگ برتری فوتسال قم انتخاب شد

سرمربی نماینده لیگ برتری فوتسال قم باتاکید بر اینکه ناامید نیستیم و با تمام وجود در مسابقات حضوری قدرتمند پیدا می‌کنیم، گفت: به همه فوتسال دوستان این امید را می‌دهیم که از آبرو و حیثیت فوتسال قم دفاع می‌کنیم و تیمی را روانه مسابقات می‌کنیم که بتواند آبرو داری کند.

به گزارش ندای قم ،پس از فراز و نشیب‌هایی که تیم نماینده لیگ برتری فوتسال قم در ماه های اخیر پشت سر گذاشته بود، بالاخره روز شنبه سرمربی این تیم مشخص شد و سید وحید غیاثی از طرف هیئت فوتبال قم به عنوان سرمربی‌ جدید نماینده قم معرفی شد و امروز نیز کادر فنی این تیم مشخص شد.

سید وحید غیاثی، سرمربی نماینده لیگ برتری فوتسال قم، در گفت‌وگوبا ایسنا  اظهارداشت: ازروزیکشنبه  تمرینات تیم آغاز شده است و امضا قرارداد با بازیکنان بومی استان قم کلید خورده است تا تیم تشکیل شود.

وی ادامه داد: تا این لحظه فقط از بومی‌های استان که ماندند استفاده می‌کنیم و با توجه به شرایط مالی امکان جذب بازیکن در سطح ملی از خارج از استان را نداریم اما اگر بازیکن خوب و دلسوزی مدنظر باشد جذب می‌کنیم.

غیاثی با اشاره به اینکه کار سختی را در پیش داریم، بیان کرد: در طول سال‌هایی که در فوتسال فعالیت داشته‌ام تا کنون این اتفاق ها رخ نداده بود.

وی با بیان اینکه استان قم از شهرهای فوتسال خیز است و پتانسیل فوتسالی بسیار بالایی دارد به همین خاطر امید بالایی داریم، اظهار کرد: صحبت‌هایی با هیئت فوتبال استان قم، اداره کل ورزش و جوانان و استاندار انجام شده است تا از تیم حمایت کنند و تاکنون نیز برخی مسایل حل شده است.

سرمربی نماینده لیگ برتری فوتسال قم، ادامه داد: کار سختی را در پیش داریم و از لحاظ مالی تقریباً ضعیف ترین تیم لیگ هستیم و از لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری هم حداقل ها را داریم.

وی با تاکید بر اینکه ناامید نیستیم و با تمام وجود در مسابقات حضوری قدرتمند پیدا می‌کنیم، گفت: به همه فوتسال دوستان این امید را می‌دهیم که از آبرو و حیثیت فوتسال قم دفاع می‌کنیم و تیمی را روانه مسابقات می‌کنیم که بتواند آبرو داری کند.

غیاثی در رابطه با بقا در لیگ برتر افزود: با توجه به شناختی که از بازیکنان و فوتسال قم داریم قطعا این امید را داریم که در لیگ بمانیم و جایگاهی نسبتا خوب را کسب کنیم.

وی در خصوص نام تیم تصریح کرد: نام تیم هنوز مشخص نشده است و در روزهای آینده هیئت مدیره تشکیل می‌شود و اگر اسپانسر جذب شود نام تیم تغییر می‌کند در غیر این صورت نمایند استان قم باقی خواهد ماند.

سرمربی نماینده لیگ برتری فوتسال قم با اشاره به اینکه همه تیم برای موفقیت همدل وهم قسم شدیم، اضافه کرد: امیدواریم با همه دست اندرکاران استان قم دست به دست هم بدهیم تا تیم خوبی را وارد مسابقات کنیم.

وی یادآور شد: این تیم بیش از ۲۰ سال قدمت دارد و مردم نیز عاشقانه این تیم را دوست دارند و باید قدر آن دانسته شود تا تیم در لیگ باقی بماند و جایگاه خوبی را کسب کند

غیاثی در رابطه با کادر فنی تیم بیان کرد: همانند سال‌های گذشته فرید نقشبند به عنوان مربی و دکتر رضا فرجاد به عنوان پزشک در تیم حضور دارند و مهدی کاکایی نیز که در گذشته در تیم های پایه حضور داشت است به عنوان بدنساز جذب شده است.

شایان ذکر است که نماینده لیگ برتری فوتسال قم در هفته اول مسابقات فصل جدید در روز جمعه ۲۴ تیرماه ساعت ۱۷ میزبان نماینده هرمزگان خواهد بود.

 

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/7pu7

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا