ورزش

رییس هیات تنیس روی میزاستان قم انتخاب شد

با حضور رئیس فدراسیون تنیس روی میز کشور،

مجمع انتخاباتی هیات تنیس روی میز قم روز سه شنبه با حضور رییس فدراسیون تنیس روی میز در این استان برگزار شد.
به گزارش ندای قم ، مجمع انتخاباتی هیات تنیس روی میز قم روز سه شنبه با حضور مهرداد علی قارداشی رییس فدراسیون، ابراهیم سانی خانی مدیرکل ورزش و جوانان قم و اعضای هیأت تنیس روی میز قم برگزار و طی آن محمد اکرامی با کسب ۱۱ رای از ۲۱ رای ماخوذه برای ۴ سال سکان این هیات ورزشی را در دست گرفت.
محمد عموییان رییس سابق و محمد اکرامی دو نامزد تصدی گری ریاست این هیات بودند، دور اول انتخابات رییس هیات تنیس روی میز قم بدلیل عدم کسب اکثریت قاطع آرا توسط دو کاندیدا باطل شد و در دور دوم رای گیری محمد اکرامی با کسب ۵۰ درصد آرا به اضافه یک، به استناد به یکی از مواد قانونی فدارسیون، انتخاب شد.
تنیس روی میز قم یکی از استان های موفق کشور
رییس فدراسیون تنیس روی میز کشور در این جلسه با اشاره به یکی از مواد قانونی اساسنامه هیات تنیس روی میز گفت: وقتی در مرحله اول کسی حداکثر مطلق آرا را کسب نکند، در مرحله دوم فردی که بیشترین آرا را به دست آورد، رییس هیات می شود.
مهرداد علی قارداشی ادامه داد: تنیس روی میز قم یکی از استان های موفق کشور بخصوص در رده سنی پایه است.
مدیرکل ورزش و جوانان استان قم نیز در این جلسه بیان کرد: هیات تنیس روی میز یکی از هیات های موفق استان است.
ابراهیم سانی خانی ادامه داد: توسعه خانه‌های تنیس روی میز در سطح قم و شهرستان ها و بخش تابعه رضایت بخش است و استقبال از این مراکز مطلوب است.
رییس هیات تنیس روی میزاستان قم نیز بیان کرد: برگزاری منظم مسابقات ورزشی، توسعه باشگاه‌های خصوصی و برگزاری لیگ استانی، برگزاری دوره های تخصصی برای بازیکنان، داوران و مربیان ،حمایت از باشگاه‌های خصوصی، و ایجاد زیرساخت های نرم افزاری و سخت افزاری در بخش ورزش قهرمانی در دوره جدید مورد توجه خواهد بود.
محمد اکرامی ادامه داد:در بخش همگانی نیز برگزاری کلاس های آموزشی،ارتقای سطح کیفی و کمی مسابقات، استفاده از تجربه پیشکسوتان جزو اولویت‌های این رشته ورزشی است.
در سطح استان قم بیش از ۴۰۰ ورزشکار حرفه‌ای در رشته تنیس روی میز فعالیت می‌کنند.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/6mo4

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا