ورزش

دستیابی۱۷ ورزشکار قمی به مقام قهرمانی جهان

مدیرکل ورزش و جوانان استان قم خبرداد:

مدیرکل ورزش و جوانان استان قم گفت: طی شش ماه اخیر ۱۷ نفر از ورزشکاران قم به عناوین قهرمانی جهان دست یافتند و قم در رقابت های استعدادهای برتر المپیاد ورزشی کشور نیز جز ۱۰ استان اول است.

ابراهیم ثانی خانی ظهر سه شنبه در اجلاسیه شهدای ورزش و جوانان استان که در آستانه برگزاری کنگره ملی ۶۰۹۰ شهید قم در سالن همایش خانه جوان برگزار شد اظهار داشت: اقتدار و عظمت امروز ایران اسلامی مرهون خون شهدای گرانقدر و ایثارگری‌های خانواده‌های معظم شهدا است که باید قدردان آن باشیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان قم بیان داشت: امروز دشمن نمی‌تواند عزتمندی ایران اسلامی را ببیند و این موضوع بزرگی است که آمریکا با همه قدرت در برابر ملت ایران ایستاده است و البته نمی‌تواند کاری از پیش ببرد.

ثانی خانی با اشاره به پیشرفت‌های کشور پس از پیروزی انقلاب اسلامی و سال‌های دفاع مقدس گفت: انقلاب اسلامی در این سال‌ها به دستاوردهای بزرگی دست یافته و قله‌های بزرگی را فتح کرده و این در حالی است که پیروزی‌ها در شرایطی که سخت‌ترین تحریم‌ها علیه کشور اعمال شده صورت گرفته است.

مدیر کل ورزش و جوانان استان قم ابراز داشت: جوانان و رزمندگان ما امروز همانند دوران دفاع مقدس در خلیج فارس با نیروهای متخاصم آمریکایی برخورد و به آنان گوشزد می‌کنند که در این منطقه نباید دنبال ماجرا جویی باشند و این نشان از قدرت ملت ایران است.

وی بیان داشت: ایران اسلامی امروز در عرصه‌های مختلف ورزشی در دنیا حرف برای گفتن دارد و دشمنان از اینکه ایران در سکوهای قهرمانی جهان می‌ایستند برایشان قابل تحمل نیست و از این بابت نگران هستند و هراس دارند.

ثانی خانی همچنین افزود: در شش ماه اخیر بالغ بر ۱۷ نفر از ورزشکاران استان قم به عناوین قهرمان جهان دست یافتند و رتبه کشوری قم در رقابت‌های استعدادهای برتر المپیاد ورزشی جز ده استان اول است و در کنار برخی از استان‌هایی که شهرستان‌های بسیاری دارند قرار داریم.

 

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/ui1a

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا