اجتماعی

۱۶ هزار بسته معیشتی به مناسبت عید غدیرتوزیع می شود

مسئول بسیج سازندگی سپاه استان قم:

مسئول بسیج سازندگی سپاه استان قم با اشاره به برگزاری رزمایش کمک‌های مومنانه روز شنبه 25 تیر ماه گفت: بیش از ۱۶ هزار بسته معیشتی و ۱۰ جهیزیه به مناسبت دهه ولایت و عید غدیر در قم توزیع خواهد شد.

 

به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی سپاه استان قم، علی‌رضا ایراندوست مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) ضمن اشاره به برگزاری رزمایش کمک‌های مومنانه به‌مناسبت دهه ولایت در روز شنبه 25 تیرماه در استان قم اظهار داشت: رزمایش روز شنبه 25 تیرماه به صورت نمادین در خصوص توزیع بسته‌های معیشتی است و فعالیت‌های بسیج سازندگی قم در دهه ولایت فراتر از آن است.

وی بیان داشت: در رزمایش کمک‌های مومنانه به مناسبت دهه ولایت ۱۶ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع  می‌گردد و همچنین در روز عید غدیر بیش از ۲۰ گروه جهادی هر گروه بین هزار تا دو هزار غذای گرم آماده و توزیع خواهند کرد و ۱۰ جهیزیه نیز آماده شده که به زوج‌های نیازمند اهداء می‌شود.

ایراندوست گفت: همچنین تعمیرات و بازسازی منازل محرومان، تعمیر یخچال نیازمندان در مناطق محروم و کاروان تعمیرات موتور نیازمندان نیز در دستور کار است که در این طرح موتورسازهایی که به صورت جهادی کار می‌کنند هماهنگ شده و لوازم مورد نیاز تعمیرات خریداری شده تا موتور نیازمندان شناسایی شده تعمیر شود.

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه امام علی بن ابی طالب(ع) تاکید کرد: مشاوره‌ حقوقی توسط بسیج حقوقدانان و پویش آزادی زندانیان نیز از دیگر اقدامات در دهه ولایت است.

وی در پاسخ به این سوال که گروه‌های هدف چگونه شناسایی می شوند؟ گفت: در طرح اطعام، افرادی که هیئت دارند و در مناطق مختلف شهر هستند پخت غذا را انجام می‌دهند و بین مردم مناطق خود توزیع می‌کنند، در توزیع بسته‌های معیشتی نیز شناسایی‌ها توسط دو قرارگاه پهنه‌ای که در استان تشکیل شده انجام شده است که یکی از این قرارگاه‌های جهادی منطقه قم، قنوات و قمرود و قرارگاه دیگر نیز  منطقه پردیسان، کهک، سلفچگان، دستجرد و جعفریه را پوشش می‌دهد.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/2elz

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا