اجتماعیویژه

کوچک‌ترین بحران برای قم تمام کشور را درگیر می‌کند

معاون استاندار قم تاکید کرد؛

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قم با اشاره به اینکه کوچک‌ترین بحران برای قم تمام کشور را درگیر می‌کند، گفت: باید از تمام ظرفیت‌ها برای رفع بحران‌های استان قم استفاده کنیم.

به گزارش ندای قم ،ابراهیم معتمدی روز چهارشنبه ۲۷ مهرماه در جلسه ستاد مدیریت و پیشگیری از بحران استان قم که در سالن جلسات امام جواد(ع) استانداری قم برگزار شد، با اشاره به اینکه نظام مسائل بحران استان قم تهیه شده است، اظهار کرد: این نظام مسائل شامل کلیه نکات و مواردی است که در سالیان گذشته در استان قم رها شده بود.

وی با بیان اینکه برخی از بحران های استان باید در سطح ملی برطرف شود، مطرح کرد: برخی دیگر از مشکلات نیز مانند کانون های گرد و غبار استان فراتر از سطح ملی است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم با اشاره به اینکه در استان قم شاهد عقب ماندگی های مختلفی هستیم، عنوان کرد: برای جبران این عقب ماندگی ها نیازمند تغییر نگاه های ملی به این استان هستیم.

وی با تاکید بر اینکه استان قم حدود ۱.۵ میلیون جمعیت ثابت دارد، خاطرنشان کرد: وجود اتباع خارجی در این استان ضرورت نگاه ویژه در حوزه بودجه ریزی و رفع مشکلات استان را ایجاد کرده است.

معتمدی با اشاره به اینکه کوچکترین بحران برای قم تمام کشور را درگیر میکند، تصریح کرد: باید از تمام ظرفیت‌ها برای رفع بحران های استان قم استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه باید در خصوص مسائل بحرانی استان تعیین تکلیف لازم را انجام دهیم، یادآور شد: موضوع امداد و نجات در جاده های استان نیز یک بحث حیاتی است که جلسات مرتبط با آن به صورت ماهانه برگزار می شود.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/hrqz

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا