اجتماعی

هشدار امام جمعه سلفچگان به صاحبان صنایع آلاینده

در جمع فعالان فرهنگی و اجتماعی بخش سلفچگان مطرح شد؛

امام جمعه بخش سلفچگان ضمن هشدار به صاحبان صنایع آلاینده منطقه ویژه، گفت: عدم رعایت حق‌الناس با ایجاد آلودگی زیست‌محیطی اثرات وضعی شدیدی بر زندگی و عاقبت صاحبان صنایع آلاینده ایجاد خواهد کرد.
به گزارش ندای قم به نقل از فارس ،حجت‌الاسلام مهدی غروی امام جمعه بخش سلفچگان روز پنجشنبه در جمع فعالان فرهنگی و اجتماعی این بخش ضمن هشدار به صاحبان صنایع آلاینده منطقه ویژه، گفت: مسئولیت مدیران استان و مسئولان صنایع واقع در شهرک صنعتی نسبت به ساکنان پیرامونی‌شان به‌ویژه روستای جنداب زیاد است و لازم است به وظیفه خودشان در برابر سلامت مردم عمل کنند.
وی افزود: عدم رعایت حق‌الناس با ایجاد آلودگی زیست‌محیطی اثرات وضعی شدیدی بر زندگی و عاقبت صاحبان صنایع آلاینده ایجاد خواهد کرد.
غروی با بیان این‌که بنده بارها هشدار داده‌ام کاری نکنید که آه این مردم مظلوم دامن‌گیرتان شود، اضافه کرد: مردم این منطقه متحمل آلودگی صنایع شده‌اند و این مجموعه‌ها ضمن عمل به مسئولیت‌های اجتماعی‌شان باید با تأمین نیروی کارشان از این مناطق، مردم را از وجودشان بهره‌مند سازند و با ایجاد امکانات رفاهی، اجتماعی و فرهنگی به وظیفه انسانی و معنوی خودشان عمل کنند.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/ggvl

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا