اجتماعی

روند تخصیص پساب به بخش صنعت و فضای سبز تسهیل شود

امیرآبادی در بازدید بازدید مدیرعامل آبفای کشور از تصفیه‌خانه فاضلاب قم ؛

مهندس اتابک جعفری مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور به همراه دکتر امیرآبادی عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی از تصفیه‌خانه شماره سه شهر قم بازدید کردند.

به گزارش  ندای قم  به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان قم مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در بازدید از تصفیه‌خانه فاضلاب شماره سه قم با اشاره به تولید بیش از 30 میلیون مترمکعب سالانه پساب در این تصفیه‌خانه، ضرورت استفاده از این ظرفیت را برای تأمین آب بخش صنعت مورد تأکید قرار دارد.

دکتر امیرآبادی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی نیز در این بازدید با اشاره به ظرفیت‌های این تصفیه‌خانه و نیاز ضروری بخش صنعت و فضای سبز به آب گفت: روند تخصیص پساب به بخش صنعت و فضای سبز باید تسهیل شود تا مسائل و دغدغه‌هایی که در حوزه تأمین آب و توسعه فضای سبز در استان قم وجود دارد حل شود.

حسن بختیاری مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم نیز در این بازدید با اشاره به امکانات و ظرفیت‌های ایجاد شده در تصفیه‌خانه فاضلاب شماره سه قم گفت: این تصفیه‌خانه ظرفیت تصفیه 100 هزار مترمکعب فاضلاب را در شبانه‌روز دارد و پاسخگوی تصفیه فاضلاب تولیدی 500 هزار نفر است.

بازدید مدیرعامل شركت مهندسی آبفای كشور از تصفیه‌خانه‌های آب قم

مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در سفر به قم به تصفیه جدید آب قم رفت و از نزدیک در جریان چگونگی روند تصفیه و تأمین آب موردنیاز شهر قم قرار گرفت.

مهندس اتابک جعفری در این بازدید به همراه مدیران شرکت آب و فاضلاب و آب منطقه‌ای استان در بخش‌های مختلف تصفیه‌خانه جدید آب قم از جمله ساختمان فیلتراسیون، آزمایشگاه، اتاق کنترل و سایر بخش‌های تصفیه‌خانه حضور پیدا کرد و از تلاش‌های صورت گرفته در راستای تأمین آب شهروندان قمی قدردانی کرد.

جعفری در حاشیه این بازدید بر ضرورت توجه به وضعیت کیفی آب تأکید کرد و خواستار توجه لازم به این موضوع به عنوان یک اصل در شرکت‌های آب و فاضلاب شد.

وی در ادامه از تصفیه‌خانه قدیمی آب قم بازدید کرد و در جریان فعالیت این تصفیه‌خانه قرار گرفت.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/yg3q

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا