اجتماعی

توزیع ۲تن گوشت قربانی میان۱۲۰۰ خانواده نیازمند قمی

مدیر ستاد هماهنگی کانون فرهنگی هنری مساجد استان قم  خبرداد:

مدیر ستاد هماهنگی کانون فرهنگی هنری مساجد استان قم از توزیع ۲تن گوشت قربانی میان ۱۲۰۰ خانواده نیازمند به همت کانون فرهنگی هنری حضرت خدیجه(س) و با همکاری ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قم خبر داد.

به گزارش ندای قم ،حجت الاسلام محمدرضا حیدری روزشنبه در حاشیه توزیع ۲تن گوشت قربانی میان۱۲۰۰ خانواده نیازمند گفت: از آنجا که رسیدگی به امور مسلمین از مهمترین وظایف شیعیان است مجموعه مسجدی ها و کانونی ها نیز اقدام به فعالیت های مختلفی در راستای دستگیری از نیازمندان کرده اند.

مدیر ستاد هماهنگی کانون فرهنگی هنری مساجد استان قم با اشاره به توزیع ١٢٠٠ بسته گوشت قربانی بین نیازمندان استان قم توسط کانون‌های فرهنگی هنری استان گفت: این دوازدهمین مرحله از توزیع گوشت قربانی بین نیازمندان استان است که با همکاری مؤسسه و کانون فرهنگی هنری حضرت خدیجه(س) قم و خیّرین برنامه تلویزیونی سمت خدا و به همت ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان انجام گرفت.

حجت الاسلام حیدری افزود: در همین راستا با همکاری کانون های فرهنگی هنری مساجد و با شناسایی افراد نیازمند در هر منطقه که توسط مدیران کانون ها انجام شد ۲ تن گوشت قربانی توزیع شد.

مدیر ستاد هماهنگی کانون فرهنگی هنری مساجد استان قم ادامه داد: این ۲تن گوشت قربانی میان ۱۲۰۰ خانواده نیازمند در مناطق محروم قم توزیع شد.

وی یادآور شد: همزمان با توزیع گوشت در میان نیازمندان استان قم، این طرح به همت موسسه حضرت خدیجه در دیگر استان های کشور نیز اجرا می شود.

یادآور می شود: با توجه به افزایش مشکلات اقتصادی بویژه برای نیازمندان، کسانی که می خواهند در این امر خداپسندانه شرکت کنند می توانند به سایت موسسه حضرت خدیجه(س) مراجعه کنند.

در پی شیوع کرونا ویروس و از همان روزهای آغازین بسیاری از کانون های فرهنگی هنری مساجد فعالیت های جهادی را در راستای مبارزه با این ویروس شروع کرده اند که همچنان ادامه دارد.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/ceyr

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا