اجتماعی

اهدای ۳۰۰ دستگاه لوازم سرمایشی به نیازمندان قمی

رزمایش ملی «نسیم احسان» در قم آغاز شد؛

رزمایش ملی «نسیم احسان» با اهدای ۳۰۰ دستگاه لوازم سرمایشی به خانواده‌های نیازمند از سوی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در استان قم آغاز شد.

به گزارش ندای قم ،همزمان با فرارسیدن دهه ولایت و گرامیداشت شهیدان اسماعیل صادقی و حمید تقوی فر مراسم افتتاح رزمایش «نسیم احسان» به همت بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان قم و با حضور آیت‌الله سعیدی در حرم مطهر حضرت معصومه (س) برگزار شد.

احمد عبدی، مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان قم در حاشیه این مراسم فعالیت ستاد اجرایی در حوزه‌های اجتماعی، سلامت و اشتغال‌زایی را مورد توجه قرار داد و  گفت: تسهیلات، جمعیت و فرزند‌آوری، احیای بنگاه‌های اقتصادی راکد، توزیع بسته‌های تحصیلی و معیشتی، توزیع لوازم سرمایشی و گرمایشی، نصب وتعمیر لوازم گرمایشی و سرمایشی توسط گروه‌های جهادی از دیگر حوزه‌هایی است که ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در آن‌ها نقش‌آفرینی می‌کند.

او می گوید: در این رزمایش که با هدف اهدای ۱۰هزار کولر و پنکه بین خانواده‌های کم‌برخوردار مناطق محروم کشور آغاز شده ۳۰۰ خانواده نیازمند در استان قم از لوازم سرمایشی برخوردار خواهند شد.

عبدی در ادامه از برگزاری پویش غدیر احسان و توزیع ۱۶ هزار غذای گرم در روز عید غدیر بین خانواده‌های کم‌بضاعت مناطق محروم استان توسط گروه‌های جهادی همکار با ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در قم خبر داد.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/ztpx

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا