اجتماعی

افزایش 14درصدی بیمه‌شده‌های مشاغل آزاد

مدیرکل تامین اجتماعی استان قم خبرداد:

مدیرکل تامین اجتماعی استان قم گفت: آمار بیمه‌شده‌های تامین اجتماعی در بخش مشاغل آزاد در یک‌سال گذشته ۱۴ درصد افزایش نشان می‌دهد.

به گزارش ندای قم ،محمد عاشوری در گفت‌وگویی اظهارداشت :‌ در حال حاضر ۲۴ هزار و ۱۶۲ نفر در این استان بیمه شده مشاغل آزاد هستند که نسبت به سال گذشته ۲ هزار و ۷۸۰ نفر افزایش یافته که اطلاع‌رسانی و ارتقا فرهنگ بیمه‌پردازی از دلایل آن است.

وی اضافه کرد: سال گذشته ۱۴ هزار و ۱۷۸ نفر بیمه شده اصلی در بخش مشاغل آزاد بودند که امسال این تعداد به ۱۶ هزار و ۱۰۷ نفر افزایش یافته است.

وی ادامه داد: تعداد بیمه‌شده‌های تبعی در این بخش نیز هشت هزار و ۵۵ نفر می‌باشد که نسبت به سال گذشته ۸۵۱ نفر افزایش یافته‌است.

عاشوری، جمعیت زیرپوشش بیمه تامین اجتماعی در استان قم را ۸۰۵ هزار و ۸۲۳ نفر عنوان کرد و گفت: از این آمار، تعداد ۲۴۴ هزار و ۷۶۰ نفر بیمه شده اصلی و ۵۶۱ هزار و ۶۳ نفر بیمه شده تبعی هستند.

وی افزود: مخاطبان تامین اجتماعی می‌توانند هرگونه مشکل خود در ارتباط با این سازمان را با مرکز ارتباطات مردمی این سازمان به شماره ۱۴۲۰ از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب در میان بگذارند و کد پیگیری دریافت کنند.

به گفته وی، این اداره‌کل با چهار شعبه اصلی، ۲ شعبه اقماری و پنج کارگزاری رسمی، ۱۸ خدمت مختلف بیمه‌ای را به مخاطبان خود ارائه می‌دهد.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/ylie

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا