اجتماعی

اختصاص ‌هزار و ۳۳۸ تُن برنج خارجی و شکربه هیات‌های مذهبی

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان قم خبرداد:

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان قم گفت: یک‌هزار و ۳۳۸ تُن سهمیه برنج خارجی و شکر به‌منظور استفاده در نذورات ماه‌های محرم و صفر هیات‌های مذهبی و مجالس به استان قم اختصاص یافت.
به گزارش ندای قم به نقل از ایرنا ،سعید محمدی درگفت‌وگویی اظهارداشت :با تلاش‌های صورت گرفته ۸۳۶ تن سهمیه برنج خارجی (هندی و تایلندی) و ۵۰۲ تُن سهمیه شکر برای نذورات ماه‌های محرم و صفر هیات‌های مذهبی و مجالس استان تامین شد.
وی ادامه داد: درصورت نیاز استان به سهمیه بیشتر برنج خارجی و شکر در این ایام، اقدام‌های لازم برای تامین آن از سوی اداره کل غله و خدمات بازرگانی قم انجام می‌شود و در این ارتباط کمبودی وجود نخواهد داشت.
وی بااشاره به اینکه این محصولات با قیمت مصوب در اختیار بانیان خیر قرارخواهد گرفت، افزود: اداره‌کل غله و خدمات بازرگانی قم وظیفه تامین سهمیه‌های یاد شده را برعهده دارد و توزیع آن توسط سایر نهادهای متولی صورت می‌گیرد.
محمدی گفت: همچنین از ابتدای سال‌جاری تاپایان خردادماه، به‌منظور تامین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم قم، هشت‌هزار و ۳۳۷‌ تُن برنج خارجی و شکر برای این استان تخصیص یافته‌است.
وی بیان داشت: میزان تخصیص برنج و شکر برای استان درسه‌ماه نخست سال‌جاری در مقایسه با مدت مشابه سال‌قبل، بیش از ۱۳۹ درصد رشد داشته‌ که عدد قابل توجهی است.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/c4qy

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا