اجتماعی

آغازعملیات احداث خط انتقال آب به روستای عنایت بیك

با حضور فرماندار قم صورت  گرفت؛

عملیات احداث خط انتقال آب به روستای عنایت بیک قم با حضور دکتر عباس ذاکریان فرماندار قم و مدیرعامل و معاونین شرکت آب و فاضلاب استان و جمعی از مدیران سلفچگان آغاز شد.

به گزارش  ندای قم روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان قم، عملیات اجرایی خط انتقال آب روستای عنایت بیک با هدف رفع مشکل تأمین و توزیع آب باکیفیت و پایدار با حضور فرماندار قم، امام‌جمعه سلفچگان و برخی دیگر از مسئولان این بخش آغاز شد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم در آیین کلنگ زنی این پروژه با بیان اینکه این خط انتقال به طول سه هزار و 800 کیلومتر از مخزن شهر سلفچگان تا مخزن روستای عنایت بیک اجرا می‌شود، گفت: هزینه اجرای این پروژه حدود 4 میلیارد تومان است که بیش از یک میلیارد تومان آن هزینه خرید لوله و مابقی هزینه اجرا و اخذ مجوز می‌شود.

مهندس حسن بختیاری مدت زمان اجرای این پروژه را حدود 5 ماه اعلام کرد و اظهار داشت: با اجرای خط انتقال روستای عنایت بیک، حدود 500 نفر از اهالی این روستا از آب باکیفیت و پایدار برخوردار خواهند شد.

امام‌جمعه بخش سلفچگان نیز در این آیین ضمن قدردانی از زحمات مسئولان استان به ویژه مدیرعامل و کارکنان شرکت آب و فاضلاب استان گفت: خدمتگزاران به مردم در دولت سیزدهم بسیجی وار در مسیر خدمت به ولی‌نعمتان خود تلاش می‌کنند.

حجت‌الاسلام مهدی غروی ابراز داشت: امیدواریم پروژه آبرسانی به روستای عنایت بیک نیز در زمان تعیین شده به پایان برسد و کام مردم این روستا از شیرین کند.

فرماندار قم نیز در این مراسم نیز با قدردانی از اقدامات صورت گرفته در مسیر آبرسانی به نقاط مختلف استان به ویژه روستاها، ابراز داشت: امیدواریم با همتی که در مجموعه شرکت آب و فاضلاب استان وجود دارد پروژه‌های آبرسانی به روستاها با سرعت به اجرا برسد.

دکتر عباس ذاکریان با بیان اینکه شرکت آب و فاضلاب در سال جاری تمام تلاش خود را برای آبرسانی به روستاهایی که در این زمینه با چالش مواجه هستند به کار گرفته است، اجرای خط انتقال آب روستای عنایت بیک را نیز از اقدامات خوب آبفای استان در این راستا برشمرد.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/ree3

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا