اقتصاد

تمام مسائل گمرک قم احصا و جمع‌بندی شود

استاندار قم تاکیدکرد؛

استاندار قم بر لزوم جمع‌بندی و احصا تمام مشکلات گمرک استان قم تاکید کرد.

به گزارش ندای قم، سیدمحمدتقی شاهچراغی در بازدید از اداره‌کل گمرک استان قم، اظهار کرد: باید تمام نیازمندی‌های گمرک جمع بندی و احصا شود.

وی با بیان اینکه مجموعه مدیریت استان آمادگی کامل حل مشکلات را دارد، مطرح کرد: اعتبارات لازم برای حل مشکلات را می‌توانیم در قالب اعتبارات سفر دوم رئیس جمهور و یا با سفر به تهران دریافت کنیم.

استاندار قم با اشاره به اجرای طرح بارانداز گمرک در دو فاز، عنوان کرد: باید طرح اولیه این پروژه به صورت کامل و با جزئیات تهیه شود تا بتوانیم برای دریافت اعتبارات ملی با استفاده از این طرح از پروژه دفاع کنیم.

وی با تاکید بر اینکه در این طرح باید نیازها و موانع نیز به طور کامل مشخص شود، خاطرنشان کرد: حداکثر تا هفته آینده باید تمام مسائل و نیازهای کلان گمرک قم آماده شود تا در سفری به تهران به دنبال پیگیری آن باشیم.

شاهچراغی اضافه کرد: حل مشکلات را می‌توانیم از دو طریق حضور در گمرک ایران و یا از طریق مجلس شورای اسلامی پیگیری کنیم.

وی با اشاره به درخواست گمرک مبنی بر راه‌اندازی ایستگاه آتش نشانی در این منطقه، تصریح کرد: برای احداث مجموعه ایستگاه آتش نشانی غیر از خودرو و وسائل، نیازمند نیروی انسانی و شیفت بندی نیز هستیم.

استاندار قم در پایان تاکید کرد: هر آنچه که در حوزه گمرک نیازمند آن هستیم در جلسه با گمرک ایران حل خواهیم کرد و اگر هم نشود از طریق سفر دوم رئیس جمهور به قم به دنبال برطرف کردن آن خواهیم بود.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/zmd7

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا