اقتصاد

اهدا چهار هزار بسته معیشتی در قم

به همت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) صورت گرفت ؛

روز شنبه به مناسبت میلاد علی بن موسی الرضا هشتمین مرحله رزمایش همدلی و دومین پویش دلگرمی احسان در قم به همت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری ندای قم   ،در قالب رزمایش همدلی  ۴  هزار بسته معیشتی به ارزش هر بسته بیش از ۵۰۰ هزار تومان و در پویش دلگرمی احسان، البسه  بین نیازمندان، خانواده‌های ایتام و اقشار کم برخوردار شهر توزیع شد.

آیت الله حسینی بوشهری رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از عوامل  ستاد اجرایی فرمان  امام وشرکت کنندگان در  این رزمایش و پویش  گفت: این یک نمونه از هزاران بسته‌ای است که در دوران کرونا بین نیازمندان توسط بسیجیان جهادگران و مراجع معظم  توزیع شد.

وی افزود: نیازمند با دریافت این بسته در جامعه اسلامی احساس  شعف می‌کنند و اینکه شما اندوهی از آنان برطرف میک نید خداوند آن را در روز قیامت در روزی که کسی به فکر کسی نیست برای شما جبران میکند.

احمد عبدی مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در قم نیز عنوان کرد: امروز هشتمین رزمایش همدلی و احسان با توزیع چهار هزار بسته معیشتی انجام می گیرد.

وی ادامه داد: یکی از اقدامات مهم ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در قم تقویت گروه های مردمی در شناسایی افراد نیازمند و هدایت کمک های معیشتی به خانواده های هدف است.

در پایان خادمان رضوی با پرچم گنبد مطهر حرم امام رضا در بین جهادگران حاضر شدند.

در این مراسم  یاد شهیدان مهدی زین الدین، اسماعیل دقایقی، عباس حاجی زاده و صدرالله فنی  گرامی  داشته شد.

 

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/tdoa

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا