فرهنگ و هنر

مردم و خیران، کمک کنند تا نیازمندان به زیارت اربعین مشرف شوند

معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان قم:

کمیته امداد استان قم خواستار کمکهای مردمی و خیران برای تسهیل زیارت اربعین 250 نفر از افراد نیازمند شد.
به گزارش ندای قم معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان قم ، با اشاره به طرح شوق زیارت کمیته امداد گفت: این طرح برای بهره مندی مددجویان این نهاد از فیوضات این سفر معنوی است.
سید محسن صالحی با بیان اینکه امیدواریم با کمکهای خیرین بتوانیم زیارت اربعین سید الشهدا (ع) را برای 250 نفر از مددجویان تسهیل کنیم افزود: امسال اولویت پرداخت کمک هزینه سفر زیارتی اربعین، نخبگان و دانش آموزان تحت حمایت هستند.
صالحی با بیان اینکه کمک هزینه سفر زیارتی اربعین به مددجویان به صورت بلاعوض و وام قرض الحسنه پرداخت می شود گفت: اگر در خانواده ای یک نفر، عازم این سفر معنوی باشد دو میلیون تومان بلاعوض و پنج میلیون تومان وام قرض الحسنه دریافت خواهد کرد و اگر دو نفر مشرف شوند سه میلیون تومان بلاعوض و پنج میلیون تومان وام ویژه اربعین به آنها تعلق می گیرد.
معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان قم با اشاره به آموزه های دینی برای کمک به نیازمندان برای تسهیل زیارت امام حسین (ع) گفت: مردم و خیران برای اینکه در زیارت اربعین این افراد بی بضاعت سهیم باشند می توانند وجوهات خود را با کد دستوری #11*025*8877* و یا شماره کارت 6037997950166711 با عنوان شوق زیارت پرداخت کنند.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/hjbg

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا