فرهنگ و هنر

مرحله استانی جشنواره بین‌المللی قرآن و عترت در قم برگزار می شود

رئیس اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم:

رئیس اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم از برگزاری مرحله استانی پنجمین جشنواره بین المللی قرآن و عترت مرکز خدمات حوزه‌های علمیه در قم خبر داد.

به گزارش ندای قم به نقل از مهر،عبدالعلی براتی در گفتگویی با اشاره به برگزاری پنجمین جشنواره بین المللی قرآن و عترت مرکز خدمات حوزه‌های علمیه در قم اظهار داشت: مرحله استانی این جشنواره قرآنی از روز یکشنبه ۴ دیماه و به مدت یک هفته در پردیسان، جامعه الزهرا (س) و ساختمان اداره اوقاف و امور خیریه در بلوار ۱۵ خرداد قم برگزار می‌شود.

رئیس اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم با بیان اینکه حدود ۸ هزار نفر در پنجمین جشنواره بین المللی قرآن و عترت مرکز خدمات حوزه‌های علمیه از سراسر کشور شرکت کردند بیان داشت: در مجموع حدود ۳۰ درصد از شرکت کنندگان در قم حضور دارند.

وی در خصوص نحوه ارزیابی و سطح سنجی شرکت کنندگان نیز گفت: در مرحله سطح سنجی مسابقات شفاهی که در رشته‌های حفظ، ترتیل و قرائت قرآن کریم برگزار شد، حدود ۳ هزار تماس تلفنی با شرکت‌کنندگان برقرار و این افراد پس از ارزیابی و سطح سنجی به مرحله استانی راه یافتند.

رئیس اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم افزود: تعداد ۲۳ داور مرد و زن، در این رقابت‌ها شرکت‌کنندگان را داوری می‌کنند.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/5wbw

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا