فرهنگ و هنر

تولید فیلم کوتاه «مثل تو» در قم

با مشارکت انجمن سینمای جوانان قم انجام شد؛

فیلم کوتاه مثل تو به کارگردانی و تهیه کنندگی داوود رجبی و با مشارکت انجمن سینمای جوانان قم به مرحله تولید رسید.

به گزارش ندای قم،داوود رجبی در گفت‌وگو با خبرنگاران از تولید فیلم کوتاه مثل تو در ۱۵ دقیقه خبرداد و اظهار کرد: فیلمبرداری این فیلم که از اول محرم در روستای رحق، شهرستان کاشان آغازشده بود تا هفتم محرم ادامه داشت و اکنون در دست تدوین قرار گرفته است.

او به تبیین خلاصه داستان فیلم کوتاه مثل تو پرداخت و بیان کرد:عزیز همسر حاج بابا چند ماهی است ناشنوا شده و برای گفت‌وگو با هم دچار مشکل شده اند، صابر نوجوان همسایه تلاش می‌کند تا به حاج بابا در این مشکل کمک کند، اما حاج بابا خیلی تمایلی به حل شدن مشکل توسط صابر ندارد، او از پسرش خواسته به روستا بیاید و این مشکل را حل کند.

کارگردان فیلم کوتاه مثل تو با اشاره به عوامل این فیلم گفت: نویسندگی و‌کارگردانی این اثر را شخصا بر عهده داشتم و سیف الله یزدانی به عنوان مشاور هنری، مریم السادات فرهادی به عنوان دستیارکارگردان وحسین علی اف به عنوان برنامه ریز در پشت صحنه حضور داشتند.

او ادامه داد:الهه مسیب به عنوان عکاس، امیر بهادر مظاهری در تدوین و صداگذاری و مریم السادات فرهادی به عنوان دستیار تدوین شهرام مغانلو، رادین رجبی و رضا رهبر به عنوان مدیر صدا برداری در تولید این اثر کارگردان را یاری کردند.

رجبی اضافه کرد: مدیر تصویربرداری این فیلم را نیز شخصا عهده دار بوده است و جواد رهبر نیز به عنوان دستیار صدا بردار مهدیه ضیایی به عنوان طراح صحنه و لباس و باربد رجبی نیز به عنوان دستیار صحنه از دیگر عوامل تولید این فیلم به شمار می روند.

رجبی اضافه کرد: ستایش مسیب به عنوان دستیار لباس مهدیه ضیایی به عنوان گریمور مصطفی کاظملو به عنوان مدیر تولید سید محمد میرقیصری به عنوان دستیار تولید حمید نجاتی به عنوان مدیر تدارکات و اسماعیل نجفی، علی علی آبادی به عنوان دستیاران تدارکات در تولید این فیلم همکاری داشتند.

او همچنین کارشناس ناشنوایان را صدیقه آمره ذکر کرد و به معرفی بازیگران این فیلم پرداخت و گفت:عطا منتظری.حسین محمدزاده، نگار خرد، زهرا گچینی، محدثه سادات میر قیصری، ابوالفضل تیرسمندر نیز در این فیلم به ایفای نقش پرداختند.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/fog7

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا