فرهنگ و هنرویژه

برنامه های حرم مطهر به مناسبت میلاد امام هادی (ع)

مدیر روابط عمومی و تبلیغات آستان مقدس حضرت معصومه (س) اعلام کرد:

مدیر روابط عمومی و تبلیغات آستان مقدس حضرت معصومه (س) برنامه های حرم مطهر به مناسبت میلاد امام هادی (ع) را اعلام کرد.

به گزارش ندای قم ،حجت الاسلام علی قاسمی در گفتگویی، با اشاره به برنامه‌های حرم مطهر حضرت معصومه (س) در ایام میلاد امام هادی (ع) اظهار داشت: مراسم جشن شب میلاد امام هادی (ع) روز پنجشنبه ۲۳ تیرماه بعد از اقامه نماز مغرب و عشاء با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین سید حسین مؤمنی و مداحی همراه با قرائت دعای کمیل توسط علی مالکی نژاد در شبستان امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.

مدیر روابط عمومی و تبلیغات آستان مقدس حضرت معصومه (س)، با اشاره به برنامه‌های صبح میلاد امام هادی (ع) اظهار داشت: این مراسم با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین سید احمد میردامادیان و مداحی حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا شمس آبادی روز جمعه ۲۴ تیرماه از ساعت ۱۱:۳۰ صبح برگزار می‌شود.

وی افزود: در عصر روز میلاد نیز قرائت زیارت آل یاسین توسط رسول محمدی و سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین سید احمد موسوی را خواهیم داشت و در شام میلاد امام هادی (ع) نیز حجت الاسلام و المسلمین بندانی نیشابوری به ایراد سخن می‌پردازند و سید علی حسینی نژاد مداحی خواهند کرد.

مدیر روابط عمومی و تبلیغات آستان مقدس حضرت معصومه (س)، همچنین بیان داشت: در این برنامه‌ها شعرخوانی، سرود، تواشیح مسابقه همراه با اهدای متبرکات فاطمی نیز برگزار می‌شود.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/4cps

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا