فرهنگ و هنر

انگشتر متبرک رهبری به خانواده شهید مختارزاده اهداء شد

توسط نماینده ولی فقیه در سپاه؛

نماینده ولی فقیه در سپاه، در دیدار با خانواده شهید مختارزاده، ضمن تجلیل از صبوری و پایداری خانواده شهدا انگشتر متبرک رهبر معظم انقلاب اسلامی را به ایشان اهداء کرد.

به گزارش ندای قم ، حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی صادقی امروز به همراه جمعی از مسئولان سپاه امام علی بن ابی‌ طالب(ع) با حضور در منزل خانواده شهید طلبه بسیجی حسن مختارزاده، از صبر و استقامت خانواده این شهید مدافع امنیت تقدیر کرد.

وی با تاکید بر اینکه خداوند متعال هر کسی را بخواهد بزرگ می‌کند، اظهار کرد: شهید مختارزاده نیز همانند شهید محسن حججی از شهدایی بود که به صورت ویژه مورد عنایت قرار گرفت و به مردم شناسانده شد. نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: این اتفاقات اخیر نشان داد که خداوند متعال باب شهادت را نبسته است بلکه افراد باید افتخار ورود به این وادی را داشته باشند.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه امروز جهاد تبیین باید به صورت ویژه در میان بانوان دنبال شود، عنوان کرد: دشمن این قشر را هدف گذاری کرده و به دنبال اجرای برنامه‌های شوم برای بانوان است. پدر شهید مختارزاده با بیان اینکه شهدا سند زنده نظام و انقلاب هستند، اظهار کرد: همیشه شهرستان که می‌رفتیم بر سر مزار شهدا حضور می‌یافتیم و احترامی ویژه برای شهدا قائل بودیم، شهید مختارزاده نیز خود را از دوران ۱۲ سالگی خادم شهدا می‌دانست و در تعطیلات در مناطق عملیاتی و یادمان‌های شهدا حضور می‌یافت و به مردم خدمت می‌کرد.

وی گفت: همانطور که شهید باقری چشمانی قرمز داشت و همیشه کم می‌خوابید، شهید مختارزاده نیز همیشه درحال فعالیت بود و کمتر وقتی را به خوابیدن خود اختصاص می‌داد.

حجت‌الاسلام والمسلمین حسن اکبری مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قم با بیان اینکه خون شهید مختارزاده برکت‌های فراوانی را به دنبال داشته است، اظهار کرد: تاسیس پایگاه مقاومت بسیج به نام شهید مختارزاده در مدرسه علمیه عترت از جمله برکات خون این شهید مدافع امنیت است.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/lmfo

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا