مدیریت شهری

اجرای ۲۱۹ میلیارد تومان پروژه عمرانی

مدیر منطقه شش شهرداری قم خبرداد:

مدیر منطقه شش شهرداری قم از صرف ۲۱۹ میلیارد تومان بودجه برای اجرای پروژه‌های عمرانی منطقه در سال ۱۴۰۲ خبر داد و گفت: بهسازی ۱۵ هزار مترمربع از پیاده‌روهای سطح منطقه انجام شد.

به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری،احمد ترکمن در گفت‌وگویی با اشاره به اینکه درصد بالایی از منطقه ۶ بافت فرسوده است، اظهار کرد: درصد بالایی از پروژه‌های عمرانی انجام‌شده در سال گذشته بازسازی بوده است.

مدیر منطقه ۶ شهرداری قم افزود: در سال گذشته ۲۱۹ میلیارد تومان به‌منظور اجرای پروژه‌های فنی و عمرانی در منطقه شش شهری صرف شده است.

وی با اشاره به پروژه‌های فنی و عمرانی انجام‌شده در منطقه خاطرنشان کرد: احداث و بهسازی پیاده‌رو به طول ۱۵ هزار مترمربع با اعتباری بالغ‌بر ۱۶ میلیارد تومان، احداث سالن فرهنگی شهریار با اعتباری بالغ‌بر ۳۵ میلیارد تومان و احداث ایستگاه سوم آتش‌نشانی و خدمات ایمنی با اعتباری بیش از ۱۴ میلیارد تومان ازجمله پروژه‌های اجراشده در منطقه است.

ترکمن از توزیع ۲۱ هزار و ۵۰۰ تن آسفالت در منطقه خبر داد و تأکید کرد: در سال گذشته پروژه احداث و بهسازی شوارع فرعی شامل زیرسازی، جدول‌گذاری، لکه‌گیری و آسفالت، به طول ۲۱۰ هزار مترمربع با اعتباری بالغ‌بر ۱۶ میلیارد تومان اجراشده است.

وی اضافه کرد: به دنبال اجرای پروژه احداث و بهسازی نهر و کانال‌های دفع آب‌های سطحی و حفر چاه، در سال گذشته ۵۳ حلقه چاه در منطقه ۶ حفر شد.

مدیر منطقه ۶ شهرداری قم گفت: پروژه احداث و بهسازی نهر و کانال‌های دفع آب‌های سطحی و حفر چاه به طول ۲۳ کیلومترمربع با اعتباری بالغ‌بر ۴۶ میلیارد ریال در منطقه صورت گرفت.

ترکمن هزینه ۲۰ میلیارد تومان برای پروژه‌های ترافیکی منطقه را مورد توجه قرار داد و افزود: در راستای اجرای پروژه‌های ترافیکی ۸۲ کیلومتر از معابر منطقه ۶ شهر قم در سال گذشته خط‌کشی شد.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/wr7e

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا