ورزش

اعزام 23 ووشوکار قمی به مسابقات انتخابی تیم ملی

رئیس هیات ووشو استان قم خبرداد:

رئیس هیات ووشو استان قم گفت: 13 ورزشکار از آقایان و 10 ورزشکار از بانوان در قالب تیم استان قم به مسابقات انتخابی تیم ملی ووشو اعزام می‌شوند.

به گزارش ندای قم به نقل از فارس، جواد محمدزاده امروز در گفت‌وگویی طی سخنانی اظهار کرد: باتوجه به برگزاری مسابقات آسیایی پکن در مهرماه سال جاری، هیات ووشو استان قم برنامه‌ریزی‌هایی در این زمینه از مدت‌ها قبل داشته و در همین راستا تمرینات و مسابقات تیم‌های ما از ۳ ماه پیش به صورت مرتب برگزار شده است.

وی افزود: کادر فنی دو تیم آقایان و بانوان ما بعد از برگزاری مسابقات مختلف جهت شناسایی نفرات شایسته و برتر برای اعزام به مسابقات انتخابی تیم ملی که از ۱۴ تا ۲۸ اردیبهشت‌ماه به میزبانی استان فارس برگزار می‌شود، ۲۳ ورزشکار را انتخاب کردند.

رئیس هیات ووشو استان قم تصریح کرد: در آقایان در سبک ساندا ۷ ووشوکار و در سبک تالو ۶ ووشوکار در ۳ رده سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان از ۱۴ تا ۲۱ اردیبهشت‌ماه در محل برگزاری مسابقات حضور خواهند داشت.

محمدزاده در پایان اشاره کرد: در بانوان در سبک ساندا ۴ ورزشکار و در سبک تالو ۶ ورزشکار ۲۲ اردیبهشت‌ماه به مسابقات اعزام و تا ۲۸ اردیبهشت‌ماه در مسابقات حضور خواهند داشت. هر ۲ تیم ماه تلاش‌های فراوانی را برای رسیدن به این مسابقات داشته‌اند و ما امیدواریم نمایندگان استان قم عملکرد درخشانی در این مسابقات داشته باشند تا به اردوی اصلی تیم ملی جهت آماده‌سازی برای مسابقات چین راه یابند.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/n8i8

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا