اجتماعیویژه

حمایت بیش از ۳۳ میلیارد تومانی خیرین از مددجویان بهزیستی

سرپرست اداره کل بهزیستی استان قم خبرداد:

سرپرست اداره کل بهزیستی استان قم بابیان اینکه خیرین سرمایه اجتماعی و بازوی کمکی این سازمان در حمایت از اقشار و مراکز تحت پوشش هستند گفت: خیرین سال گذشته بیش از ۳۳ میلیارد تومان در راستای حمایت از مددجویان بهزیستی در قم مشارکت کردند.
به گزارش ندای قم ،سید صادق میرئی گفت:پارسال خیرین بیش از ۳۳ میلیارد تومان به صورت نقدی و غیر نقدی در حمایت از مددجویان بهزیستی مشارکت کردند که این میزان در مقایسه با سال قبل از آن ۳۷ درصد رشد داشته است.
سرپرست بهزیستی استان افزود: درحال حاضر ۲۰۰ مرکز و موسسه دارای مجوز که عمده آن‌ها با مشارکت خیرین اداره می‌شوند به مددجویان خدمات ارائه می‌کنند.
وی اختصاص ۱۰ میلیارد تومان در سال گذشته برای حمایت از مسکن معلولین و تحقق ۹۶ درصدی برنامه اشتغال معلولین به میزان ۱۳۹۰ نفر را از جمله اقدامات این سازمان در سال گذشته برشمرد.
سرپرست بهزیستی استان با اشاره به ماه مبارک رمضان و میلاد کریم اهل بیت از خیرین و عموم مردم خواست از طریق کد دستوری #۹۰۹۰*۷۲۴* و شماره کارت ۲۵۸۸، ۷۶۱۸، ۹۵۷۰، ۶۳۶۷ در تامین هزینه‌های مددجویان تحت پوشش این سازمان مشارکت کنند.
در حال حاضر ۳۴ هزار و ۴۰۰ نفر تحت پوشش بهزیستی در استان قرار دارند که از این تعداد ۲۲ هزار نفر را معلولین تشکیل می‌دهند که سالانه خدمات مختلف توانبخشی و مددکاری دریافت می‌کنند.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/dpw1

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا