حوزه علمیهویژه

باید راهی برای انتقال اعتراضات همه اقشار پیش بینی شود

حجت الاسلام والمسلمین ناصر رفیعی:

استاد حوزه علمیه قم با بیان اینکه باید راهی برای انتقال اعتراضات همه اقشار پیش بینی شود، یادآور شد: باید مسئولان در رده های مختلف به مردم از طرق مختلف وقت ملاقات داده و با آنها گفتگو کنند و پای سخن ایشان بنشینند.

به گزارش ندای قم،حجت الاسلام والمسلمین ناصر رفیعی شامگاه پانزدهم مهرماه در جمع زائران مسجد مقدس جمکران با بیان اینکه ظهور امام مهدی(عج) نیازمند زمینه سازی است،بیان کرد: منتظران ظهور امام مهدی (عج) در دوران غیبت وظایف مهمی بر دوش دارند.

وی با بیان اینکه معرفت نسبت به امام از جمله وظایف مهم عصر غیبت است، گفت: اگر کسی امام خود را بشناسد ولی قبل از ظهور از دنیا رفت همانند کسی است که در لشکر امام زمان(عج) حضور داشته است.

استاد حوزه علمیه قم با بیان اینکه امام حجت خدا بر روی زمین است و درک این مهم از اهمیت بالایی برخوردار است، تصریح کرد: وظیفه مهمی که ما نسبت به امام زمان برعهده داریم آن است که نسبت به ایشان ابراز محبت کنیم.

وی با اشاره به اینکه اگر محبت اهل بیت(ع) را در دل داشته باشیم خیر دنیا و آخرت نصیب ما می شود، ادامه داد: سعی کنید هر روز به شیوه ای از امام زمان یاد کنید حتی با گفتن جمله اللهم عجل لولیک الفرج.

حجت الاسلام والمسلمین رفیعی با بیان اینکه باید راهی برای انتقال اعتراضات همه اقشار پیش بینی شود، یادآور شد: باید مسئولان در رده های مختلف به مردم از طرق مختلف وقت ملاقات داده و با آنها گفتگو کنند و پای سخن ایشان بنشینند.

وی بیان اینکه در هیچ کجای دنیا راه اعلام اعتراض خرابکاری و اغتشاش نیست، خاطرنشان کرد: دشمنان به صراحت در تمام شبکه های خود اعلام می‌کنند که به دنبال سرنگونی نظام و دنبال تجزیه ایران هستند.

استاد حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه دشمنان دانشجویان را به هتاکی به افراد مختلف از جمله اساتید خود دعوت کردند بیان کرد: اظهار عقاید، پرسش و پاسخ، گفتگو و مناظره هیچ اشکالی ندارد و باید به آن توجه شود اما باید شیوه صحیح دنبال شود.

وی با اشاره به اینکه افضل اعمال امت انتظار فرج است، افزود: نصرت اهل بیت(ع) از وظایفی است که بر دوش داریم و هر کسی با توجه به توان خود می تواند به یاری اهل بیت بشتابد.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/llk7

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا