سیاسیویژه

فرهنگ و مدیریت جهادی نسخه شفابخش کشور است

فرمانده سپاه استان قم:

فرمانده سپاه استان قم، فرهنگ و مدیریت جهادی را نسخه شفابخش کشور دانست و گفت: هر جا ما با سبک جهادی کار کردیم موفق بودیم و توانستیم بر قدرت‌های بزرگ جهان پیروز شویم.
به گزارش ندای قم ،سردار محمد رضا موحد ظهر دوشنبه با حضور در صد و سومین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر قم با اشاره به هفته دفاع مقدس اظهار داشت: برای ساختن زندگی امروز و فردای خود و جامعه باید دوران باشکوه دفاع مقدس را بازیابی کنیم.
وی یکی از دستاوردهای دفاع مقدس را ترویج فرهنگ کار در سبک جهادی دانست و افزود: باید این فرهنگ و سبک را در بین نسل جوان ترویج بدهیم زیرا با این سبک کارهای بزرگی می‌توان انجام داد و نسخه شفابخش کشور است.
فرمانده سپاه علی بن ابیطالب (ع) یادآور شد: هر جا ما با سبک جهادی کارکردیم موفق بودیم و توانستیم بر قدرت‌های بزرگ جهان پیروز شویم، نمونه آن نیز کار در حوزه موشکی و دفاعی و همچنین ساخت ناوهای دریایی است که سرآمد جهان هستیم.
وی تأکید کرد: مدیریت جهادی بسیاری از مشکلات کشور را حل می‌کند، خدا رو شکر دولت مردمی و انقلابی در حال حل مشکلات مردم بوده و به‌صورت جهادی به میدان آمده است.
وی از مدیریت شهری درخواست کمک و یاری کرد و گفت: ما از مدیریت شهری درخواست داریم در کنار ما بوده و ما را در ساماندهی فرهنگی شهر کمک کنند، همچنین امسال توانستیم بسیاری از باندهای دشمنان را شناسایی کرده و دستگیر کنیم.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/31q6

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا