فرهنگ و هنر

تماس رایگان تلفنی تا پذیرایی سه وعده از زائران در موکب جمکران

مدیر موکب مسجد مقدس جمکران مطرح کرد:

مدیر موکب مسجد مقدس جمکران گفت: ایجاد امکان تماس رایگان زائران با ایران، برگزاری نمازهای جماعت و مراسم سخنرانی و عزاداری و پذیرایی در سه وعده از جمله خدمات موکب «مع امام منصور» در عمود 1090 است.

به گزارش ندای قم به نقل از مرکز خبر مسجد مقدس جمکران، حجت الاسلام سید مهدی هاشمی زاده با اشاره به اینکه با همراهی همه خیرین، موکب «مع امام منصور» مسجد مقدس جمکران در عمود 1090 برپا شد، اظهار کرد: بخشی از هزینه خرید زمین این موکب با مشارکت های مردمی تامین و پرداخت شده و در حال حاضر این موکب در زمینی به مساحت دو هزار و 500 متر ذیل پرچم «یالثارات الحسین(ع)» برپا شده و خدمات مختلف فرهنگی و رفاهی را به زائرین اربعین حسینی ارائه می دهد.

وی ادامه داد: در این موکب روزانه در سه وعده غذایی از زائران پذیرایی و میان وعده هایی مانند شربت و چای نیز به صورت مستمر توزیع می شود.

مدیر موکب مسجد مقدس جمکران از ایجاد امکان تماس رایگان زائران با ایران در این موکب خبر داد و افزود: در حوزه فرهنگی نیز نمازهای جماعت و مراسم سخنرانی و عزاداری و همچنین پاسخگویی به سوالات شرعی و اعتقادی توسط خادمین مسجد مقدس جمکران انجام می شود.

هاشمی زاده در پایان با اشاره به اینکه خدمات هنری خوشنویسی در قالب طرح «مشق عهد» نیز در این موکب به زائران ارائه می شود، خاطرنشان کرد: این موکب در عمود 1090 برپاست و خادمان مسجد مقدس جمکران به صورت شبانه روزی در آن به میزبانی از زائران اربعین می پردازند.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/hw8u

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا