مدیریت شهری

40  سردیس شهدا در قم نصب‌شده است

مدیرعامل سازمان سیما و منظر و فضای سبز شهرداری قم :

مدیرعامل سازمان سیما و منظر و فضای سبز شهرداری قم با بیان اینکه سالانه ۱۰ هزار مترمربع دیوارنگاره با موضوع فرهنگ ایثار و شهادت در قم اجرا می‌شود، گفت: تاکنون ۴۰ سردیس شهدای استان قم در سطح شهر نصب‌شده است.

به گزارش ندای قم به نقل از رئابط عمومی شهرداری، پیام جوادیان در آئین آغاز نصب ۳۱۳ تابلوی کوچه‌های مزین به نام و تصویر شهدا که امروز در آستان مقدس امامزاده ابراهیم (ع) برگزار شد، با بیان اینکه شهر قم در حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یکی از شهرهای سرآمد کشور است، اظهار کرد: تاکنون ۴۷۰ تابلوی مزین به نام شهدا در سطح شهر نصب‌شده است.

وی با تأکید بر اینکه در مرحله سوم نیز ۳۱۳ تابلو و در مجموع بیش از ۸۰۰ تابلو در سطح کوچه‌ها و معابر شهری نصب می‌شود، ابراز کرد: یکی از ارکان و اهداف سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری قم، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در سطح شهر است.

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری قم ادامه داد: تاکنون ۴۰ سردیس شهدای استان قم که جز با کیفیت‌ترین‌ها بوده در سطح شهر نصب‌شده است.

جوادیان با بیان اینکه سالانه ۱۰ هزار مترمربع دیوارنگاره با موضوع فرهنگ ایثار و شهادت در قم اجرا می‌شود، تصریح کرد: ظرفیت نصب سالانه دو هزار تابلوی مزین به شهدا در قم وجود دارد که نیازمند همکاری بیشتر ادارات کل بنیاد شهید و امور ایثارگران و حفظ آثار و نشر دفاع مقدس استان هستیم.

وی اضافه کرد: بسیاری از تصاویر شهدا کیفیت‌بخشی و برای استفاده در محیط شهری به‌روزرسانی شده است.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/n5ev

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا