مدیریت شهری

گروه‌های مردمی گردانندگان اصلی جشن‌های پیش‌رو

معاون استاندار قم مطرح کرد؛

معاون هماهنگی امور زائرین استانداری قم گفت: مراسمات و جشن‌های عمومی در سطح استان به‌صورت مردمی به بهترین نحو ممکن در حال برگزاری است و نیروهای مردمی، بهترین پتانسیل و شاخصه امیدبخشی و وحدت‌آفرینی در جامعه هستند.

به گزارش ندای قم ،ابوالقاسم مقیمی روز دوشنبه ۳ بهمن‌ماه در جلسه کمیته مردمی ستاد تسهیلات زائرین که با حضور جمعی از تشکل‌ها و گروه‌های مردمی و جهادی در دفتر معاونت هماهنگی امور زائرین برگزار شد، بهترین نقطه قوت معاونت زائرین را  کمک گرفتن از نیروهای مردمی و تکیه بر گروه‌های مردمی دانست و اظهار کرد: مراسم و جشن‌های عمومی در سطح استان به‌صورت مردمی به بهترین نحو ممکن در حال برگزاری است و نیروهای مردمی، بهترین پتانسیل و شاخصه امیدبخشی و وحدت‌آفرینی در جامعه هستند.

وی هدف از تشکیل جلسه این کمیته را تلاش در جهت هم افزا شدن گروه‌های مردمی، زیر یک پرچم برای خدمت‌رسانی به مردم و زائرین برشمرد و خاطرنشان کرد: دستگاه‌های دولتی به‌عنوان خادم و پشتیبان گروه‌های مردمی نقش تسهیل گری دارند.

معاون هماهنگی امور زائرین استانداری قم با بیان اینکه وابستگی گروه‌های مردمی به دستگاه‌های دولتی آفت است و افزود: این موضوع باعث ضعف و کمرنگ شدن خدمات گروه‌های مردمی خواهد شد و توانمندسازی گروه‌های مردمی برای انجام فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی از تکالیف مجموعه‌های دولتی است.

وی با اشاره به حضور پر شور مردم و موکب‌ها و فعالین اجتماعی در نیمه شعبان سال گذشته، تجربه شیرین مردم از وحدت و هم‌افزایی سال ۱۴۰۰ را نتیجه وحدت و یکپارچگی فعالین مردمی و ساختارهای دولتی ذکر کرد و خواستار مشارکت حداکثری توسط گروه‌ها و تشکیلات مردمی در برگزاری هر چه باشکوه‌تر مراسمات نیمه شعبان و نوروز پیش رو شد.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/ag3u

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا