مدیریت شهری

گرمخانه ای با مساحت دوهزار مترمربع احداث میشود

معاون فنی و عمرانی شهرداری قم خبرداد:

معاون فنی و عمرانی شهرداری قم گفت: : قرارداد احداث اسکلت گرمخانه در 2 هزار مترمربع زیربنا منعقدشده و عملیات خاک‌برداری و فونداسیون اجرایی آن در دستور کار شهرداری قم قرارگرفته است.

به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری قم،عباس حلوایی‌زاده در گفت‌وگویی با اشاره به برنامه‌ریزی برای احداث گرمخانه در قم، اظهار داشت: در قالب سفر رئیس‌جمهور به قم در دی‌ماه سال گذشته، بودجه ۳ میلیارد تومان برای احداث گرمخانه تخصیص‌یافته است.

معاون فنی و عمرانی شهرداری قم ادامه داد: قرارداد احداث اسکلت گرمخانه در ۲ هزار مترمربع زیربنا منعقدشده و عملیات خاک‌برداری و فونداسیون اجرایی آن در دستور کار شهرداری قم قرارگرفته است.

وی بابیان اینکه این گرمخانه با همکاری و مشارکت استانداری، شهرداری و بهزیستی در حال احداث است، اضافه کرد: این گرمخانه در دوطبقه، پس از بهره‌برداری و تکمیل در اختیار اداره کل بهزیستی قم جهت ساماندهی گروه هدف قرار خواهد گرفت.

حلوایی زاده اضافه کرد: قرارداد تکمیل اسکلت این پروژه به میزان ۸ میلیارد تومان نهایی شده و تلاش می‌شود این طرح در کمتر از یک سال در انتهای شهرک فاطمیه به بهره‌برداری برسد.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/ttcg

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا