مدیریت شهری

کنگره ملی شهدای استان قم آغاز یک حرکت بزرگ فرهنگی است

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر قم مطرح کرد:

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر قم گفت: کنگره ملی شهدای استان قم یک آغاز در حوزه کارهای فرهنگی است.

به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری، مصطفی ملایی در شصتمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر قم با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری و بیان توجه به خانواده شهدا اظهار داشت: تمام ملت ایران زیر منت خانواده شهدا هستند و برگزاری کنگره ملی شهدای استان قم به نوعی یادآوری این نعمت محسوب می‌شود.

وی دغدغه اعضای شورای اسلامی شهر قم را در برگزاری کنگره شهدا یادآور شد و افزود: تمام‌کارهایی که در شهرداری برای کنگره انجام‌شده در ابتدا در شورای اسلامی شهر قم سیاست‌گذاری می‌شود.

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر قم به موضوع نام‌گذاری معابر نیز اشاره کرد و گفت: در راستای دغدغه‌های اعضای شورای اسلامی شهر قم در چند سال گذشته بیش از ۷۰ درصد از معابر شهر قم به نام شهدا نام‌گذاری شده است و اعضا در تمام یادواره‌ها شرکت دارند.

وی تأکید کرد: کنگره ملی شده  یک آغاز در حوزه کارهای فرهنگی است و رابطه بین کنگره و دستگاه‌ها باید تقویت شود و اطلاع‌رسانی به‌صورت جدی انجام شود.

ملایی ادامه داد: از دوره چهارم شورا به صنایع فرهنگی توجه خاصی می‌شود و برای کنگره نیز باید ۱۱ شاخه هنری درگیر شده و تنها به چند شاخه اکتفا نکنیم.

این عضو شورای اسلامی شهر قم در پایان خاطرنشان کرد: شورای اسلامی شهر قم همیشه برای کارهای فرهنگی به‌خصوص ترویج فرهنگ ایثار و شهادت پای‌کار بوده و کارهای بزرگی انجام داده است.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/n8pb

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا