مدیریت شهری

پیمانکاران متخلف در پارکینگ‌های عمومی جریمه می‌شوند

رئیس کمیسیون عمران و حمل‌ونقل شورای اسلامی شهر قم:

رئیس کمیسیون عمران و حمل‌ونقل شورای اسلامی شهر قم گفت: در صورت تخلف پیمانکاران پارکینگ‌های عمومی، کمیته انضباطی تشکیل‌شده و پیمانکار متخلف جریمه می‌شود.

به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، سید محمدحسین دهناد در چهل و نهمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر قم، با انتقاد از تفاوت نرخ پارکینگ‌ها با نرخ مصوب شورای اسلامی شهر قم اظهار داشت: یکی از دلایلی که باعث ایجاد نارضایتی مردم از نرخ بالای پارکینگ‌ها شده تفاوت نرخ دریافتی با نرخ مصوب است.

وی از تخلف پیمانکاران در پارکینگ‌ها خبر داد و گفت: نرخ دریافتی از مردم با نرخ مصوب شورا تفاوت داشته و در یک مورد نیز یکی از پیمانکاران ۱۰ میلیون تومان جریمه‌شده است.

رئیس کمیسیون عمران و حمل‌ونقل شورای اسلامی شهر قم تأکید کرد: در صورت تخلف پیمانکاران کمیته انضباطی تشکیل‌شده و پیمانکار متخلف جریمه و یا خلع می‌شود.

وی خواستار شفاف‌سازی نرخ پارکینگ شد و ابراز کرد: یکی از علل تفاوت نرخ دریافتی با نرخ مصوب، شفاف نبودن تعیین ساعت پارک بوده است، به صورتی که سامانه‌ها امکان محاسبه زیر یک ساعت را ندارند.

دهناد تأکید کرد: در مصاحبه نرخ پارک باید عدد به سمت نرخ کمتر گرد شود و بیشتر از ساعت واقعی محاسبه نشود تا مردم دچار سرگردانی و اجبار به پرداخت هزینه بالای پارک نشوند.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/w9li

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا