مدیریت شهری

پروژه سرمایه گذاری مجتمع سامان‌سازان به زودی تعیین تکلیف می‌شود

رئیس سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت مردمی شهرداری قم:

رئیس سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت مردمی شهرداری قم با تاکید بر اینکه به دنبال رفع مسائل حقوقی و اقتصادی مجتمع سامان‌سازان هستیم، گفت: به زودی این پروژه سال‌ها رها شده تعیین تکلیف می‌شود.
به گزارش ندای به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، علی رمضانی با اشاره به تلاش‌های مجموعه مدیریت شهری با همکاری دستگاه‌ها برای تعیین تکلیف پروژه‌های نیمه تمام سرمایه گذاری در سطح شهر قم اظهار داشت: تعدادی از پروژه‌های سرمایه گذاری از سال‌های گذشته بلاتکلیف است که از سال ۱۴۰۰ روند بررسی مشکلات و تعیین تکلیف آنها شروع شده است.
وی یکی از این پروژه‌ها را مجتمع سامان سازان در تقاطع عماریاسر و خیابان انقلاب برشمرد و افزود: این پروژه چندین سال به همین حالت رها و شرکت ورشکسته شده بود که تعیین تکلیف این پروژه در دستور کار قرار گرفته است.
رئیس سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت مردمی شهرداری قم ادامه داد: جلساتی در این زمینه با سرمایه گذار و اداره تسویه برگزار و در حال برگزاری است تا به جمع بندی برسیم.
وی با تاکید بر اینکه به دنبال رفع مسائل حقوقی و اقتصادی مجتمع سامان‌سازان هستیم، تصریح کرد: به زودی این پروژه سال‌ها رها شده تعیین تکلیف می‌شود.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/1i0y

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا