مدیریت شهری

پروژه‌های عمرانی شاخص شهری در خط پایان ماراتن اجرایی

معاون فنی و عمرانی شهرداری قم مطرح کرد:

معاون فنی و عمرانی شهرداری قم با ارائه گزارشی از پروژه‌های عمرانی شهرداری قم گفت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده، بخش مهمی از پروژه‌ها تا پایان سال 1401 به اتمام رسیده و بخشی هم اوایل سال 1402 به بهره‌برداری خواهد رسید.

به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری،  عباس حلوایی زاده در حاشیه بازدید دکتر سقائیان نژاد از پروژه‌های عمرانی شهرداری قم در گفت‌وگو با خبرنگار شهرنیوز، اظهار داشت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده بخش مهمی از پروژه‌ها تا پایان سال ۱۴۰۱ به اتمام رسیده و بخشی هم اوایل سال ۱۴۰۲ به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی به برخی از پروژه‌های شاخص شهر قم اشاره کرد و افزود:  فاز نخست پروژه فاز پنج عماریاسر به دلیل جابه‌جایی تأسیسات زیربنایی و تملک مقداری زمان‌بر شده که خوشبختانه این دو بخش به اتمام رسیده و پروژه تا امروز بیش از ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

معاون فنی و عمرانی شهرداری قم پروژه  تونل جمهوری اسلامی حدفاصل میدان امام حسین(ع) تا بلوار یادگار امام(ره) را مورد توجه قرار داد و بیان کرد: این پروژه در مراحل پایانی قرار داشته و تا پایان سال امکان بهره‌برداری آن وجود دارد.

وی دیگر پروژه‌های شاخص شهر را مورد توجه قرار داد و خاطرنشان کرد: با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده اکثر پروژه‌های شهر در مراحل پایانی عمرانی قرار دارد و در ماه‌های آینده شاهد بهره‌برداری از بسیاری از این پروژه‌ها خواهیم بود.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/xnpg

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا