مدیریت شهری

پروژه‌ای به علت تنگناهای مالی تعطیل نشده است

معاون مالی و اقتصادی شهرداری قم :

معاون مالی و اقتصادی شهرداری قم گفت: تاکنون پروژه‌ای در شهر نبوده که به علت نبود پول و یا کمبود نقدینگی و تنگناهای مالی تعطیل‌شده باشد و همواره تلاش شده راهی برای اطمینان بخشی به پروژه‌ها پیدا شود تا تسهیل گری برای اجرای آن‌ها صورت گیرد.
به گزارش ندای به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، سید مرتضی حسام نژاد با اشاره به اهمیت ایجاد انضباط مالی برای حوزه‌های مختلف مدیریت شهری اظهار داشت: توسعه شهر در بخش‌های مختلف عمرانی، خدماتی، ترافیکی، فرهنگی، شهرسازی و … نیاز به هماهنگی درآمد و هزینه و مسائل مالی دارد.
وی با بیان اینکه معاونت مالی و اقتصادی و دیگر حوزه‌های مالی وظیفه ایجاد انضباط مالی و پشتیبانی را دارند، تصریح کرد: ما باید به مسئولان مدیریت شهری این اطمینان را بدهیم که با قدرت به کارها رسیده و پروژه تعریف کنند چراکه مسائل مالی بسترساز توسعه شهر است.
معاون مالی و اقتصادی شهرداری قم ادامه داد: شهر موجود زنده و با هزینه‌های مختلف در بخش‌های زیاد است که طرح‌های عمرانی به‌نوعی به عنوان اقدامات بلندمدت و گره‌گشای شهری در اولویت تزریق مالی قرار دارند.
وی خاطرنشان کرد: تاکنون پروژه‌ای در شهر نبوده که به علت نبود پول و یا کمبود نقدینگی و تنگناهای مالی تعطیل‌شده باشد و همواره تلاش شده راهی برای اطمینان بخشی به پروژه‌ها پیدا شود تا تسهیل گری برای اجرای آن‌ها صورت گیرد.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/x9f2

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا