مدیریت شهری

پایانه اتوبوس‌رانی شهید زین‌الدین آماده بهره‌برداری است

مدیرکل مهندسی و امور اجرایی ترافیک شهرداری قم:

مدیرکل مهندسی و امور اجرایی ترافیک شهرداری قم از ساماندهی پایانه زین‌الدین خبر داد و گفت: پایانه زین‌الدین بااعتباری بالغ‌بر دو میلیارد و دویست میلیون تومان ساماندهی شده و آماده بهره‌برداری است.
به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، سید امیرعباس صفوی به اهمیت ایمنی در پارکینگ‌های اتوبوس‌های شهرداری اشاره کرد و اظهار داشت: شرایط مناسب و استاندارد نگهداری اتوبوس‌ها برای استفاده بهینه از این سرمایه عمومی، بسیار مهم و کلیدی است.
وی ساماندهی مرکز پایانه اتوبوس‌رانی شهید زین‌الدین در بلوار غدیر را موردتوجه قرارداد و افزود: ساماندهی مرکز پایانه شهید زین‌الدین باهدف بهبود شرایط پارکینگ اتوبوس‌های مستعمل یا مازاد در دستور کار قرارگرفته و اعتباری بالغ‌بر دو میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان برای آن در نظر گرفته‌شده است.
مدیرکل مهندسی و امور اجرایی ترافیک شهرداری قم تصریح کرد: پایانه زین‌الدین در بلوار غدیر جنب سازمان حمل‌ونقل و ترافیک واقع‌شده که فضای مناسبی نداشت و محوطه‌سازی آن کامل نبوده و به فضای متروکه‌ای تبدیل‌شده بود.
وی ادامه داد: متأسفانه زمین در اختیار شهرداری و سازمان بود، اما استفاده بهینه‌ای از فضا نمی‌شد و محوطه و دیوارکشی مناسبی جهت حفظ ایمنی نداشت که در برخی موارد شاهد سرقت‌هایی در این پایانه بودیم.
صفوی از اتمام محوطه‌سازی، احداث دیوارکشی و انجام حصار پایانه زین‌الدین خبر داد و ابراز کرد: پروژه در مراحل تحویل قطعی و بهره‌برداری است و در حال حاضر وضعیت مطلوبی داشته و به‌زودی برای استقرار اتوبوس‌های مستعمل و یا مازاد استفاده می‌شود.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/s5h2

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا