مدیریت شهری

پارکینگ موتورسیکلت چهار راه قم بازار جابه‌جا می‌شود

در راستای حفظ آرامش بصری حرم مطهر؛

ساماندهی پارک موتورسیکلت‌ها و لزوم حفظ آرامش بصری حرم مطهر و اماکن زیارتی و مذهبی مجاور، عامل جابه‌جایی پارکینگ موتور سیلکت ابتدای خیابان وحدت شده است.
به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، پارکینگ موتورسیکلت واقع در چهارراه بازار ابتدای خیابان آستانه به رمپ پارکینگ طبقاتی زائر مقابل ایستگاه شماره 5 آتش‌نشانی جابجا خواهد شد که این طرح با هدف ساماندهی پارکینگ موتورسیکلت و لزوم حفظ آرامش بصری و سیمای شهری اطراف حرم مطهر انجام خواهد شد .
لازم به ذکر است بخش زیادی از فضای طبقه منفی 3 پارکینگ طبقاتی به موتورسیکلت اختصاص دارد و در این طرح پارکینگ موجود به محل جدید که به‌صورت مسقف با قابلیت افزایش حجم پارک موتورسیکلت و همچنین افزایش ایمنی پارکینگ و سهولت در تردد شهروندان از ویژگی‌های آن به‌حساب می‌آید، منتقل خواهد شد .
احداث و ساماندهی پارکینگ‌های موتورسیکلت در سطح شهر و بخصوص اطراف حرم مطهر و اماکن زیارتی و تجاری از سیاست‌های اجرایی سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم بوده که در سال گذشته نیز در بلوار امام موسی صدر مقابل صحن امام جواد(ع) پارکینگ موتورسیکلت ایجاد شد که به ساماندهی و نظم‌بخشی این معبر کمک شایانی کرده است.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/yy2g

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا