مدیریت شهری

وضعیت متکدیان و معتادان متجاهردرقم کنترل شده است

 مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری قم:

مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری قم گفت: طی سال‌های گذشته وضعیت متکدیان و کودکان کار در قم یکی از آسیب‌های جدی بود که با اقدامات انجام‌شده هم‌اکنون وضعیت تا حدودی کنترل‌شده است.

به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری قم ، احمدرضا شفیعی در جلسه شورای راهبری خدمات شهری شهرداری قم، با اشاره به مساله ارزیابی عملکرد بخش‌های مختلف مجموعه مدیریت شهری قم، اظهار داشت: شاخص‌های ارزیابی عملکرد در هر بخشی مختلف است و باید شاخص‌ها بر اساس واقعیت‌ها در نظر دیده شود.

مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری عنوان کرد: طی سال‌های گذشته وضعیت متکدیان و کودکان کار در قم یکی از آسیب‌های جدی بود که با اقدامات انجام‌شده هم‌اکنون وضعیت تا حدودی کنترل‌شده است.

به گفته وی، شاخص‌های عملکرد به‌خصوص در مباحث اجتماعی به خاطر تغییرات مستمر آن نیازمند بازنگری بوده تا حقی از فعالیت‌های شبانه‌روزی نیروهای این بخش تضعیف نشود.

شفیعی خاطرنشان کرد: با اقدامات انجام‌شده از ابتدای سال جاری شاهد افزایش اقلام و موانع فیزیکی سد معبر، دست‌فروش‌ها، موارد تخلفات ساختمانی و بهبود وضعیت متکدیان، کارتن‌خواب‌ها و کودکان کار هستیم.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/a8tc

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا