مدیریت شهری

وام مشوق خوبی برای مردم در بافت فرسوده نیست

مدیرعامل سازمان بهسازی و نوسازی اطراف حرم حصرت معصومه(س):

مدیرعامل سازمان بهسازی و نوسازی اطراف حرم حصرت معصومه(س) گفت: پرداخت وام از گذشته وجود داشته ولی به دلیل وجود برخی موانع در بافت فرسوده، این وام‌ها ثمربخش نبوده‌اند.

به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری، علیرضا خاکی در جلسه ستاد راهبردی صندوق توسعه حرم‌های مطهر که در سالن جلسات معاونت هماهنگی امور زائرین استانداری قم برگزار شد، اظهار داشت: برای تشویق مردم به نوسازی بافت فرسوده نیازمند مشوق‌های جدی هستیم.

وی با بیان اینکه پرداخت وام از گذشته وجود داشته ولی به دلیل وجود برخی موانع این وام‌ها ثمربخش نبوده‌اند، مطرح کرد: بهره‌برداری از مترو، احداث تونل غدیر، تکمیل فاز ۵ عمار یاسر و… ازجمله پروژه‌هایی هستند که در تشویق مردم به احداث بنا در هسته اطراف حرم مطهر تأثیرگذار خواهند بود.

مدیرعامل سازمان بهسازی و نوسازی اطراف حرم حصرت معصومه(س) ادامه داد: باید بسته کمک‌های صندوق تکمیل و سپس به سرمایه‌گذاران معرفی شود، همچنین تا زمانی که طرح جدید محدوده اطراف حرم در کمیسیون ماده ۵ به تصویب نرسد، نمی‌توانیم جلسه‌ای با سرمایه‌گذاران برگزار کنیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم با توجه به همکاری خوبی که در استان وجود دارد و با استفاده از ظرفیت‌های صندوق اتفاقات خوبی در قم رقم بزنیم.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/yaqn

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا