مدیریت شهری

همکاری مطلوب با شرکت توزیع برق در جهت مدیریت واحد شهری

مدیر منطقه دو شهرداری قم عنوان کرد:

مدیر منطقه دو شهرداری قم گفت: به‌منظور افزایش امنیت معابر شهری، ایجاد زیبایی بصری و همچنین دید مناسب عابرین پیاده و رانندگان در شب، تدابیر و تمهیدات ویژه‌ای برای تسریع در رفع کمبود روشنایی و تأمین هرچه سریع‌تر سیستم برق نقاط فاقد روشنایی سطح منطقه دو انجام شد.

به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، رضا رحیمی بیان کرد: با تعاملی که بین منطقه و شرکت توزیع برق صورت گرفته طی روزهای گذشته نسبت به توسعه و نصب و جابجایی تیرهای روشنایی در معابر برخی از محلات این منطقه و همچنین تعمیر روشنایی‌های ازکارافتاده اقدام شده است.

وی ادامه داد: تقویت سیستم روشنایی و ایمن‌سازی بوستان‌های سطح منطقه از دیگر اقداماتی است که در روزهای گذشته نهایی شده است.

رحیمی با تاکید بر اهمیت تعامل بین دستگاهی با شرکت توزیع نیروی برق استان، اضافه کرد: تعامل و همکاری مستمر بین شهرداری و شرکت توزیع نیروی برق در رفع ایرادات روشنایی منطقه اجرای مدیریت واحد شهری را تسهیل می‌کند که درنهایت منجر به میزان رفاه و رضایتمندی شهروندان خواهد شد.

مدیر منطقه دو شهرداری قم بیان کرد: ما معتقدیم برای حل مشکلات موجود در شهر باید عزمی عمومی در مردم و مسئولان شهر ایجاد شود و در این خصوص همدلی بین ارگان‌ها و نهادهای خدماتی باید بیش‌ازپیش باشد.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/58zy

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا