مدیریت شهری

هزینه 3000 میلیارد ریالی تملک 60 ملک در فاز 5 عماریاسر

مدیر منطقه هفت شهرداری قم:

مدیر منطقه هفت شهرداری قم گفت: 60 ملک در مسیر اجرای پروژه فاز 5 عماریاسر با مساحت 8 هزار و 495 مترمربعی در سال گذشته با هزینه 3 هزار و 96 میلیارد ریالی تملک شده است.

به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، محمد رمضانی با اشاره به تلاش‌های فراوان و برنامه‌ریزی مجموعه مدیریت شهری برای احداث پروژه فاز 5 عماریاسر اظهار داشت: این پروژه ازجمله طرح‌های با قدمت در شهر بود که از دو سال گذشته با تلاش‌های شبانه‌روزی در حال اجرایی شدن است.
وی با بیان اینکه تملکات این پروژه ازجمله اقدامات مهم و زمان‌بر در روند اجرایی آن است، ابراز کرد: تملکات از سخت‌ترین و چالشی‌ترین موضوعات در روند اجرا پروژه‌ها بوده که در کنار دقت و سرعت عمل، نیازمند برنامه‌ریزی‌ها و پیگیری‌ها مجددانه دارد.
مدیر منطقه هفت شهرداری قم آمار تملکات پروژه فاز ۵ عماریاسر سال ۱۴۰۱ را موردتوجه قرار داد و افزود: 60 ملک در مسیر اجرای این پروژه با مساحت 8 هزار و 495 مترمربعی در سال گذشته توسط منطقه هفت شهرداری تملک شده است.
وی ارزش ریالی این تملکات را بالغ‌بر 3 هزار و 96 میلیارد ریال دانست و خاطرنشان کرد: برای این تملکات 62 درصد به‌صورت غیرنقد و تهاتری و 38 درصد به‌صورت نقدی غرامت پرداخت‌شده است.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/up33

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا